Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye İsimleri, Rumuzlar, İmzalar...
Kendine hitap ettirirken bizi çarptıracak burada.
Sağolun Sn. Lupus...

Alıntı

Sn Lupus Üstad;
Sizden böyle bir konu açılmışken yardım isteyeceğim.Üyeliğimi açarken, belki özentiliğimden belki de başka nedenlerden dolayı İngilizce bir rumuz seçtim ve bunu zayıf ingilizcemle yaptım Sad Sharp_shooter geçenlerde yabancı bir silah sever arkadaşla konuşurken mail adresimi sordu bu ne demektir diye ve benim açıklamamdan sonra sanırım 5 dakika güldü Sad . Yani konumuzun özüne gelirsek rumuzumu değiştirmek istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekli? Özelden mesaj gönderememekteyim.Saygılar.

Alıntı

Yeni rumuzunuzu yazın, biz değiştirelim...

Alıntı

(14-11-2011, 11:32 AM)lupus demiş ki: Yeni rumuzunuzu yazın, biz değiştirelim...

Sayın Üstadım,

kampanya duyurusu gibi olmuş... Smile

Alıntı

(14-11-2011, 11:56 AM)BekciHursit demiş ki:
(14-11-2011, 11:32 AM)lupus demiş ki: Yeni rumuzunuzu yazın, biz değiştirelim...

Sayın Üstadım,

kampanya duyurusu gibi olmuş... Smile

Smile Smile Smile

Siz yazınca ben de fark ettim...

Alıntı

Sn Lupus;
Benim rumuzumu 'Sadıkoğlu' olarak değiştirseniz uygundur.
İlginize teşekkürler.

Alıntı

.

.

Alıntı

Sn.sharp_shooter, admin panelindeki bir sorundan dolayı rumuzunuzu değiştiremedim.
Merak etmeyin, ilk fırsatta halledeceğim...

Alıntı

Sn lupus;
Cok tesekkur ederim.
Saygilarimla.

Alıntı

Bugün amma çok kişinin doğum günüymüş.İlk defa bu kadar çok isim gördüm.Ayrıca isimlere bakıyorumda bunlar bence gerçekten üye olmak ve yazı yazmak için alınmış isimler olamaz diye düşünüyorum.Aslında bunlar içinde bir süzgeç düşünülülebilir.
Saygılar
Bugün amma çok kişinin doğum günüymüş.İlk defa bu kadar çok isim gördüm.Ayrıca isimlere bakıyorumda bunlar bence gerçekten üye olmak ve yazı yazmak için alınmış isimler olamaz diye düşünüyorum.Aslında bunlar içinde bir süzgeç düşünülülebilir.
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi