Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye İsimleri, Rumuzlar, İmzalar...
İndirme programlarında anahtar kelimeyle filtreleme özelliği gibi birşey kullanılabilir mi acaba?Hani bazı kelimelere engel koyarız,adam o kelimeyi içeren nicki almaya çalışırsa hata verir. Baretta,dizırt gibi...

Alıntı

1905sss demiş ki:Bana mı denk geliyor, bende mi bir gariplik var???

Biraz önce üye olan bir arkadaşın kullanıcı adı :

TomTomTomDikeyOoOBaReTTa

Bu ne ya? Gerçekten merak ediyorum dalga geçmek için mi yaptı bunu?
Yada düşünüp bulabileceği en iyi isim bu mu oldu?

Size denk geliyor Big Grin
Yeni üye arkadaşımız, Paint Ball oynarken kullandığı adı kullanmış galiba. Big Grin

Alıntı

1905sss demiş ki:Bana mı denk geliyor, bende mi bir gariplik var???

Biraz önce üye olan bir arkadaşın kullanıcı adı :

TomTomTomDikeyOoOBaReTTa

Bu ne ya? Gerçekten merak ediyorum dalga geçmek için mi yaptı bunu?
Yada düşünüp bulabileceği en iyi isim bu mu oldu?

Nasıl koydu Pietro Beretta, Berettaaaa, Berettaaaaaa
Oooooooo Ooooooo.

Alıntı

Yeni üye olan bir kullanıcının rumuzu ALLAH1, ne densizliktir bu. Kendisini Allah'mı sanıyor, Sn. Allah diye mi hitap edeceğiz kendisine?

Alıntı

(12-11-2011, 04:30 PM)syılmaz demiş ki: Yeni üye olan bir kullanıcının rumuzu ALLAH1, ne densizliktir bu. Kendisini Allah'mı sanıyor, Sn. Allah diye mi hitap edeceğiz kendisine?

Sayın syılmaz nickinin tamamını yazınca problem olmayacağı kanaatindeyim. Nicki (haşa) Allah değil, Allah1. sonundaki 1 e dikkat!!.

Saygılar......

Alıntı

Şimdi anladım, Allah bir demek istemiş sanırım, kendi gıyabında saygısızlık yaptıysam özür dilerim. Ama olmamış bence yinede, böyle rumuz olmaz.

Alıntı

Allah kavramı, rumuz olarak kullanılamayacak ve ınsan zıhnının anlayamayacagından daha fazla buyuktur. Bu konuda tartısma acılması bıle abes ıle ıstıgaldır. Bedenlerınde ruhları kıracı olan bızler acız kullar olarak, haddımızı bılelım. Boylesıne buyuk bır sıfatı, gayrı ıhtıyarı olarak ya da ıyı nıyetle de olsa, dunyevıyete ındırgemelım. Sn.Syılmaz ın ıfade ettıgı uzere, boyle rumuz olmaz ve olamaz.

Alıntı

Forumdan bazı arkadaşlarla telefonlaşıyoruz, ilk aramamızda kendimi tanıtırken rumuzumuzla tanıtıyoruz,
-merhaba ben forumdan yavuzhan yada,
-merhaba ben forumdan Allah1

Sayın üyelerin dediği gibi tartışmaya bile yok.

Alıntı

Söz konusu üyelik iptal edilmiştir arkadaşlar...

Alıntı

Allah razı olsun ...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi