Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye İsimleri, Rumuzlar, İmzalar...
Arkadaşlar, foruma üye olmak için hesap açarken kullandığımız isim, sıfat veya tamlamalar konusunda lütfen daha dikkatli olalım. Bir kısmı kasıtlı olduğu her şeyiyle belli olan isim, imza veya mail adresleri dışında, diğer üyeler de lütfen bu konularda daha hassas ve dikkatli olsunlar. Sonuçta burası ateşli silahlar üzerine faaliyet gösteren bir forum ve bu tür ayrıntıların da mümkün olduğu kadar buna uygun olmasında fayda vardır.

Örneğin bu gün bir üyenin verdiği mail adresi;

'' http://www.manavdakimuz@hotmail.com ''

Bu şahsın üye adı ise ;

'' muz ''

Bu kişinin şahsında tüm üye ve üye adaylarını uyarmak istiyoruz.
Bu tür adres ve rumuz içeren hesaplar uyarı yapılmadan silinecektir.
Son günlerde giderek artan kahvehane ağızlı ve neredeyse Türkçe dil bilimine hakaret düzeyindeki mesajlar ve bunları yazanlarla uğraşmaktan yorulduk. Bundan sonra karşısındakine hitap ve saygıda gerekli sınırlara riayet etmeyen üyelerin de hesapları uyarılmadan silinecektir. Buraya gelmeyi ve bizlerle bir şeyler paylaşmayı düşünen kişiler ya edepleri ile katılımda bulunsunlar, ya da kendi düzeylerine uygun ortamlara katılsınlar.

Saygılarımla.

Alıntı

Arkadaşlar, son zamanlarda gördüğüm en mükemmel ve anlamlı imzalardan belki dikat etmememiş olabilirsiniz diye sizlerle paylaşmak istiyorum. Diller arası birebir tercüme gerçekten çok zordur, çoğu zaman da ne kadar dikkat ederseniz edin, mutlaka arada mana kaybı olur, ama bazen de Sn.emre_bayrak' ın aşağıdaki imzasındaki cümleler gibi, hem yazım ve edebiyat tekniği, hem de anlam bakımından mükemmel bir karşılık yakalanabiliyor. Kendisini tebrik ve teşekkür ederim.

Alıntı: Si vis pacem, PARA BELLUM!

Hazır ol cenge ister isen sulh-u salah!

Alıntı

Sn.Lupus Usta,arkadaş demek istemiyorum o adamın mail adresini google'a yazdım, acaip sitelere değişik şeyler yazmış.Böyle insanların burada yeri olmaz umarım.
Saygılar..

Alıntı

ashes demiş ki:Sn.Lupus Usta,arkadaş demek istemiyorum o adamın mail adresini google'a yazdım, acaip sitelere değişik şeyler yazmış.Böyle insanların burada yeri olmaz umarım.
Saygılar..
Bahsettiğiniz mail adresini ben de bir araştıracağım, eğer aynı kişi olsa da, bizler burada bizleri ilgilendiren konularda yaptığı paylaşımları değerlendirerek hüküm vermek zorundayız, bizim sınırlarımız bellidir, eğer bu sınırlar aşılırsa, bizlerin de gerekeni hemen yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Uyarınız için çok teşekkür ederim, uyarınızdan sonra bu konuda daha dikkatli bir takip yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Lupus Usta,haklısınız o konular kendisini ilgilendirir fakat umuma açık,çocukların ve bayan kullanıcıların da faydalandığı forumumuza böyle nickler,mail adresleriyle üye olmak forumumuza zarar verir.Kendisi mail ve üye nickini değiştirerek forumumuzun kuralları çerçevesin de faydalanmaya herkes gibi serbesttir tabi.
Saygılar..

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar, son zamanlarda gördüğüm en mükemmel ve anlamlı imzalardan belki dikat etmememiş olabilirsiniz diye sizlerle paylaşmak istiyorum. Diller arası birebir tercüme gerçekten çok zordur, çoğu zaman da ne kadar dikkat ederseniz edin, mutlaka arada mana kaybı olur, ama bazen de Sn.emre_bayrak' ın aşağıdaki imzasındaki cümleler gibi, hem yazım ve edebiyat tekniği, hem de anlam bakımından mükemmel bir karşılık yakalanabiliyor. Kendisini tebrik ve teşekkür ederim.

Alıntı: Si vis pacem, PARA BELLUM!

Hazır ol cenge ister isen sulh-u salah!

İlginiz ve övgünüz için çok teşekkürler Sn. lupus.

Saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar, bir kişi, yöneticisi olduğunuz bir silah forumuna '' BaReTTa '' rumuzu ile olsaydı ne yapardınız ?

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar, bir kişi, yöneticisi olduğunuz bir silah forumuna '' BaReTTa '' rumuzu ile olsaydı ne yapardınız ?
Bir ara seyyar satıcılar SQNY radyo satıyorlardı. Sanırım isim hakkı ödememek için o rumuzu almak istemiş.

Alıntı

auris34 demiş ki:
lupus demiş ki:Arkadaşlar, bir kişi, yöneticisi olduğunuz bir silah forumuna '' BaReTTa '' rumuzu ile olsaydı ne yapardınız ?
Bir ara seyyar satıcılar SQNY radyo satıyorlardı. Sanırım isim hakkı ödememek için o rumuzu almak istemiş.

Birde göz yoran bir şekilde büyüklü küçüklü yazmış.

Alıntı

Sn. lupus,

"Baretta" lâkaplı arkadaşın da siyah-beyaz televizyon devrinden kalmış olduğunu düşünürdüm.
Fakat, bir yandan da Beretta yerine Baretta diyenler o kadar çok ki ...

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi