Kolleksiyon Odası
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 9 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolleksiyon Odası
arkadaşlar ben Filipinlerde bir silah koleksiyon odasını gezmiştim bu resimdekiler kadar silah vardı ama ağır silahlar hariç, adamın evi 6000 m² olduğuna göre gerisini siz düşünün ve ben ağzım açık koleksiyonu incelerken adam hayranlığımı görünce biraz konuşuk ve adam şu an marka ve modelini hatırlayamadığım bir otomatik tüfeği kutusunda bana verdi ve hediyem olsun dedi tabi canım gittiama bunu Türkiye'ye götüreeyeceğimi yasak olduğunu söyleyince bu defa altın kaplama desert 50 kalibre getirdi malesef cevabım aynı olmak zorundaydı, şimdi adam sana neden bu kadar hediye vermek istedi diyeceksiniz, adam 4 evli ve 21 çocuk babası olunca ve Malatyadan göürdüğüm hediyelik kayısının özelliğini sorunca bende afrodizyak etkisinden bahsettim ve adam benden 100 kg istedi ve bende gönderme sözü verdim, sanırım o yüzden hediye etmek istedi...

Alıntı

desert mi,otamatik tüfek mi? imkan olsada o beyefendiye birkaçyüz kilo gönderiversem kayısının her türlüsünden..Smile

Alıntı

wildeagle demiş ki:desert mi,otamatik tüfek mi? imkan olsada o beyefendiye birkaçyüz kilo gönderiversem kayısının her türlüsünden..Smile

valla ben tonlada gönderirdim ama malesef bu sadece filipinlerin nüfusunun artmasına sebep olurBig Grin bize silah getirtmez, ama ben yinede 100 kg a yakın göndermiştim eğer birgün getirme imkanı olsa hemen adamın yanına uçarım...

inşallah nasip olurda o taraflara yine gidersem o odayı kameraya alıp ve resimleri çekerek detaylarıyla burada yayınlarım...

Alıntı

valla ben tonlada gönderirdim ama malesef bu sadece filipinlerin nüfusunun artmasına sebep olurBig Grin
..........................................................................................

Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Kaysı bizim memlekettede bol , sen nekadar istersen Netto firmasına geçen yıl kilosu 25 ykr den 3 tona yakın yaş kaysı sattık. Sen yeterki hediyeyi geri çevirme kaysıları merak etme Big Grin
Silahı alır getiremem diyorsan da merak etme kaysılar helal olsun. Neme lazım onlarada asker lazımdır Big Grin

Alıntı

BENİ İÇERİ KAPATIN...O KOLEKSİYONUN İÇİNDE YAŞARIM BEN...

Alıntı

yaşamak için asgari ihtiyaçlarmı versinler 1 sene kalırım orda, benimde kapatın orayaBig Grin

Alıntı

Sayın Lupus'un gönderdiği resimleri ABD'deki bireysel silahlanmanın öncüsü ve babası Charlton Heston'un kolleksiyonuna ait resimler. Bu odada, dünyanın en nadide silahlarını bile bulmak mümkün. Dikkat ettiyseniz, silahların arasında, şu an kullanılna pek silahın prototipleri de bulunmakta.

Alıntı

ilk sayfadaki koleksiyon odasindaki silahlarin detayli resimleri:
(Aslinda Charlton Heston degil Bruce Stern'in koleksiyonu olugu iddia ediliyor???)
http://juliaauctions.net/auctions/233/se...lights.asp

asagidaki resimleri sadece bazilari. yukaridaki link cliklmeyi unutmayin...

[Resim: stern01.jpg]
[Resim: cluster008.jpg]
[Resim: cluster006.jpg]
[Resim: cluster005.jpg]
[Resim: promo078.jpg]
[Resim: promo064.jpg]
[Resim: promo067.jpg]
[Resim: promo070.jpg]
[Resim: promo010.jpg]
[Resim: promo026.jpg]

Alıntı

Bu da bahar 2009 koleksiyonu:
http://www.jamesdjulia.com/auctions/div_...264_sh.asp

[Resim: promo062.jpg]
[Resim: promo008.jpg]

Ekim 2008 fiyatlarina da bakmayi ihmal etmeyin sakin...
http://www.jamesdjulia.com/auctions/div_...252_sh.asp

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi