ZVI Kevin Atışı
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZVI Kevin Atışı
lupus demiş ki:İddia üzerine Kevin ile hassasiyet denemesi...Big Grin, 6 m' den beş atış hakkı içerisinde orta direği vurma iddiası sonucunda, genelde alüminyum asmayı delip geçen çekirdek sanırım daha önceden de delik olan bir yere denk gelince sonuç aşağıdaki gibi oldu, Cool ;

[Resim: th_SL271191.jpg]
Sn. Lupus,

Bu Kevin reklamlarında kullanılabilecek bir çekim olmuş, ama Sn. Poligoncu bu durumdan ne denli hoşnut oldu onu bilemiyorum. Smile
Elinize sağlık.
Saygılarımla

Alıntı

Zvi kevin ile 4-5 sefer atış yapma şansım oldu. Silah büyük elli kişilerde kavrama sorunu oluşturuyor. Elde ağırlık v.s. gibi sorunları yok. Sadece oldukça küçük bir tabanca. Nişangahına alışmak sorun değil. Namlu üstü atışta 6-7 metre aralığında, seri atışta bile istenen istikrarı sağlıyor. Tetik ilk başlangıçta değişiklik hissi versede alışmak sorun olmaz diye düşünüyorum. Namlu üstündeki companse deliklerinden kaçan gaz, atıcıya ilk 4-5 mermiden sonra etki etmiyor. Özellikle face to face atışlarda mükemmel isabet oranı sağlar.

Kısa boyu ile kavramada dikkat edilmezse, parmaklarda hafifleme sorunu oluşturabilir. Bende mekanizmayı sert çekmek gerektiği kanaati uyandı. Tek el atışlarında çok çalışılması gerekir kanaatindeyim. Taşıması kolay, kendini belli edecek bir cesameti yok. Fişek bulma sorunu ise hiç yok. Tabii istihkakınız kadar olan miktarı. Atış bazında kirlenme miktarı için fikir beyan edemeyeceğim. Bu konuda Sn. Green07 arkadaşımız yardımcı olacaktır sanıyorum.

Sevgiler...

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Atış bazında kirlenme miktarı için fikir beyan edemeyeceğim.

Sevgiler...

Efendim, gayet kirleniyor...
Ancak bunun silahla ne kadar alakası var bilemiyorum. Hz. MKEK nin 9X17 leriyle alakalı sanırım...Big Grin

Sevgiler

Alıntı

Bir şarjörden sonra bile çok kirleniyor.. Barut partüküllerinin girmediği yeri yok gibi.

Alıntı

Benim küçük aşkım bu gün sana birkez daha aşık oldum,beni yarı yolda bırakmadığın için teşekkür ederim Bir gün herkes senin nekadar harika bir silah olduğunu anlayacak.....

Alıntı

Dostlar bu tabanca ilginç söküm tarzı ve şekliyle dikkatimi çekti.7,65 mm Cz 83 ve Beretta 81 F Cheetah ile birlikte düşündüğüm modellerden biri, 150 atım sonucunda sürgüde meydana gelen kırım, çok hoşuma gitmesine rağmen Zvı Kevin hakkında isteğimi azalttı.Acaba bu olumsuz örneği temel referans olarak almalımıyız?Atım adedi ve dayanıklılık değerleri nedir?Ayrıca bu küçük ve şirin tabanca kısa dokuz kullanıyor.Beretta 81-84-87 başlıklı karşılaşmada dostlar 9 mm kısa (380 AUTO) ve 7,65 mukayesesinde durdurucu güç kıstasıyla 9 mm kısa kalibreyi önermişler.Değerli uzman dostlarımızın, ustalarımızın görüşlerini bekliyorum.Saygılar.

Alıntı

Alıntı: Yazan Gun.........Değerli uzman dostlarımızın, ustalarımızın görüşlerini bekliyorum.Saygılar.

Ne usta ne de uzmanlık mertebesine erememiş kendi halinde bir silahsever olarak görüş belirtmeyelim o zaman Sn.Gun Sad

Alıntı

gun demiş ki:Dostlar bu tabanca ilginç söküm tarzı ve şekliyle dikkatimi çekti.7,65 mm Cz 83 ve Beretta 81 F Cheetah ile birlikte düşündüğüm modellerden biri, 150 atım sonucunda sürgüde meydana gelen kırım, çok hoşuma gitmesine rağmen Zvı Kevin hakkında isteğimi azalttı.Acaba bu olumsuz örneği temel referans olarak almalımıyız?Atım adedi ve dayanıklılık değerleri nedir?Ayrıca bu küçük ve şirin tabanca kısa dokuz kullanıyor.Beretta 81-84-87 başlıklı karşılaşmada dostlar 9 mm kısa (380 AUTO) ve 7,65 mukayesesinde durdurucu güç kıstasıyla 9 mm kısa kalibreyi önermişler.Silahseverlerin görüşlerini bekliyorum.Saygılar

Alıntı

Sn.Lupus üstadım, videoları izleyemedim, photobucket sitesi şifre girmemizi istiyor. LUPUS111 kullanıcı adı ile şifre girişi yapmamız isteniyor.

Alıntı

Maalesef photobucket bu sorunu hep yaşatıyor, güvenlik ayarlarını tekrar düzenlemeye çalışayım, kusura bakmayın...Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi