Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ateşli Silahlarda Bakım ve Temizlik
Sn.m16a2, çok teşekkür ederim. Bir sipariş vermiştim ama bunu da alacam inşallah. Tekrar teşekkürler.

Alıntı

Tac 87'den aldığım Gunslick marka yeni katlanır silah bakım seti. Yivli yivsiz hemen hemen tüm çaplar için bakır fırçalar, ipli temizlik uçları, adaptörler, uzatılıp kısalabilen kendi ekseni etrafında dönen harbi takımı, ince ve kalın uçlu plastik fırça, temizlik sıvısı, yağ, temizlik bezleri ve tüm bunları üzerine sabitleyip açıldığı zaman silah temizliği için uygun zemin sağlayan mat.

[Resim: 2_zpsefe65e6d.jpg]

Üstüne aşağıda fotoğrafı bulunan detaylı temizlik kitini alabilirsem. Beni uzun süre idare edecek ayrıntılı bir temizlik setine sahip olacağım.

[Resim: pr_02_691_max_zpseb8b04d2.jpg]

Bu vesile ile Sn. Harun'a seti edinmeme vesile olduğu için, ayrıca hoş ve bilgilendirici sohbeti için teşekkür ederim.

Saygılar.

Alıntı

[Resim: IMG_0317_zpsecde1970.jpg]

U.S.A fiyatlarıyla ulaşılabilir kılan, Sn. Harun' a teşekkürler.

Alıntı

Değerli forum üyeleri size bir şey sormak istiyorum, tüfek temizliği esnasında çıkmakta sıkıntı yaşatan kurşun sıvamalarına karşı bu evlerde bulaşık yıkanırken kullanılan çizmez tellerden kullansak olur mu?

Alıntı

(22-12-2014, 12:13 AM)ufuk1990 demiş ki: Değerli forum üyeleri size bir şey sormak istiyorum, tüfek temizliği esnasında çıkmakta sıkıntı yaşatan kurşun sıvamalarına karşı bu evlerde bulaşık yıkanırken kullanılan çizmez tellerden kullansak olur mu?

Selamlar.

Sayın Ufuk1990,

Ben namlu içini değil de, şarjörün dış yüzeyini Scotch Brite' ın sert yüzü ile temizliyorum.

Namlu içini ise, harbiyi devir ayarlı bir matkaba takarak namlu içinde ileri geri gezdiriyorum. 2-3 dakikada içerisinde bir şey kalmıyor.

Alıntı

Ustalarıma teşekkür ediyorum...

Alıntı

Çok kiıymetli forumdaşlarım, hemen hemen 10 yıl oldu görev silahım sarsılmaz kılınç 2000 lightı alalı. Bakımıyla ilgili olarak burada paylaşılan bakım prensiplerini uygulamakla birlikte bir o kadarından da uzak kalmışız. Silahlarla ilgili bir hazine olan bu ortamda bakım hususunda da dogruları edinmiş oldum fakat bu bir kaç marka var ismi zikredilen bu bakım setlerini Türkiye'de nasil edinebilirim. Arama motoruna yazdığımda hep yabancı çıkıyor. Türkiye'de satılmıyor mu acaba? Alanlar nasıl bir yol izlediler. Teşekkür ederim.

Alıntı

(04-01-2015, 09:34 PM)bestamik19 demiş ki: ....ismi zikredilen bu bakım setlerini Türkiye'de nasil edinebilirim....

(20-12-2014, 05:36 PM)alpago demiş ki: Tac 87'den aldığım Gunslick marka yeni katlanır silah bakım seti.

Saygılar.

Alıntı

Sn. alpago öncelikle algılayamadım, çünkü bu siteyi öncesinde bilip görmediğimden sizin uyarınızla birlikte öğrenmiş oldum. Almış olduğunuz ürünün adını direk google'ye yazınca ürünün kendi satış sitesi çıkmıştı. Bende ucuz yollu aldığım koruyucu silah yağ spreylerini bırakıp bundan kısa sürede edineyim. Yardımınız için tekrar teşekkürler.

Alıntı

Bende Armsan Paragon marka av tüfeğimle bir temizleme ve söküm montaj videosu çektim umarım faydalı olur...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
underrated

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi