Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghost TR 05 / CD 9
Sevgili northwolf!
Hani firma sahiplerinin klasik yoğun işlerim sebebiyle diye başlayanSmilebahaneleri vardır.Benim bahanem maalesef kılıbıklıkSmileO gün İrfan bey Rıdvan bey atışa gelecek şekilde hazırlık yaptık gelin görünkü ani gelişmeler oldu.
Her neyse bundan yüz akıyla çıkarsak sizinle ayrı bir organizasyon yaparız.Sloganımız şu olur:
Atalım güzelleşelimSmile

Alıntı

Sizin bu acik sozlulugunuz beni hayran birakiyor sn.dr.akdalSmile

Siz bir sekilde ates edilip denenebilecek tabanca yollayin, gerisini bizlere birakin insallahSmile

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Sizin bu acik sozlulugunuz beni hayran birakiyor sn.dr.akdalSmile

Siz bir sekilde ates edilip denenebilecek tabanca yollayin, gerisini bizlere birakin insallahSmile

+1

Alıntı

Bu ghost tr 05 ten ne zaman satın alabiliriz acaba sn dr.akdal?saygılar...

Alıntı

Sn.dr.akdal, aşağıda içerisinde farklı eksenlerde kararlı olması gereken parçalar içeren örneklerden birisi olan,
SIG Sauer P 250 de kullanılan yekpare şase konseptini görüyorsunuz.
Bu konsepte çalışan parçalar gerekli sabitleme ve çalıştırma pimleri ve pivotları ile şaseye sabitlendikten sonra,
şase arkadan geniş bir plaka ve yine oldukça etli olan sökme / takma manevelası ile gövdeye sabitlenmektedir.
Bu şekilde parça ve gövde kararlılığı arttırılırken, bakım ve tadilat da kolaylaştırılmaktadır.

Aşağıda gördüğünüz gibi, kovan fırlatıcı dahil her şey şasededir.
Tüm ayrıntılar parça pressten çıktıktan sonra şasenin üzerinde hazırdır.
Bu hem üretim de kolaylık, hem de tedarikçilerle muhatabiyeti azaltan bir dizayndır.
Dolayısı ile maaliyet ve üretim hızı da bundan etkilenmektedir.

[Resim: 12615279.jpg]

Parçalar ve taşıyıcı pimler şaseye takıldıktan sonra,
arka sabitleme plakası gövdedeki yatağına oturtulur,
müteakiben de sökme takma manevelası ile şase gövdeye sabitlenir.

[Resim: 70590482.jpg]

[Resim: 92586619.jpg]

Alıntı

Aşağıda Steyr ' ın öncülüğünü yaptığı,
benzer komple şase konseptini kullanan bir başka platform görüyorsunuz;
Ejektör ( kovan fırlatıcı ) açısını preste ayarlarak,
farklı kalibrelere uyumu da kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

[Resim: 88789848.gif]

[Resim: 30077125.gif]

Alıntı

Aşağıda komple şase konseptinin öncüsü Steyr M9 ' u görüyorsunuz.
Sökme / takma mandalının çıkarılmasını müteakiben şaseyi polimer gövdeden kaldırıp alıyorsunuz.
Bir alttaki resimde gördüğünü gibi, aslında silah komple bundan ibaret.
Polimer gövde ise sadece bir elbise ve kabza.

[Resim: 52873273.jpg]

[Resim: 86676248.jpg]

Alıntı

Sevgili Radius!
Zannedersem Temmuz ayında vermeye başlarız TR 05 veya TR 02 novac adıyla.MKE hangisini kabul ederse.

Alıntı

Sevgili Northwolf!
sabah ilk işim olarak atış sorumlumuz Namık beyden organizasyonla ilgili özet almak oldu.Firma olarak bizim ve tabii organizasyonunda sıkıntılarını öğrendim.Lupus ustanında iştirak edeceği bir dahaki organizasyona kadar bu eksikliklerimizi gidermeye çalışalımSmile
Genel itibariyle çok güzel bir kaynaşma ve ortam oluşmuş.Sizlerin samimiyeti arkadaşlarımızı çok mutlu etmiş...

Alıntı

Gelelim tabanca konusuna.zannedersem 25 metre atışlar ve gösteri atışları güzel geçmiş.Detaylarıyla yazılmasını istedim.25 metreden dönerek atış ve ters atış,25 mt seri atış vs Namık bey anlattı ama doğrusu objektif değerlendirmelerini sevgili Northwolf dan okumak daha hoşuma gider.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi