Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AR ailesi fotoğraf albümü
Sn. Erdal,

Obamabaşkanlığından beri özellikle CNC'de blok aluminyumdan kolaylıkla üretilebilen, ve telif haklarının süresi dolmuş olduğundan lisans problemi olmayan AR platformunda büyük bir patlama yaşanıyor. Hal böyle iken, o kadar çok merdivenaltı firma çıkıyor ki, ben de takip etmekte zorlanıyorum.
Ama LaRue bunlardan biri değil, Texas'lı bu üretici, Noveske gibi kaliteli üretim ve özgün tasarımlar ile ortaya çıkalı bayağı oldu, özellikle CNC aksesuarlarda en çok kopyalanan tasarımcıların başında geliyor. Bu şekilde önce ray, ayak vs gibi aksesuar ile başlayan, sonra silah üretim izni alıp receiver piyasasına dalan çok firma var, ve standar AR platformunu bayağı bir geliştirerek, misal pistonlu gaz sistemi, karbon receiver, 6.8mm, 7.62mm gibi daha önce sadece büyük firmaların yaptıkları dizaynları özgün olarak yapıyorlar.

Alıntı

sy.T.T cok güzel resimler hazirlamissiniz.ugras vermissiniz.tesekkürler..

Alıntı

Altunhan demiş ki:sy.T.T cok güzel resimler hazirlamissiniz.ugras vermissiniz.tesekkürler..
Sn. Altunhan,

En baştan yazmış olmamız gerekeni dile getirmişsiniz, mahçup olduk.

Sn. TT, elinize sağlık, gerçekten bu sayıda fotoğrafı tek tek bağlantılarıyla sırası ile ve sayfa düzenini bozmayacak şekilde boyutlandırmak ciddi emek demek, teşekkür ederiz..

Alıntı

Ben teşekkür ederim.
Boş vakitlerimde hoşuma giden albümleri derleyip paylaşıyorum.
Saygılar,
TT

Alıntı

Teşekkürler Sn BARIŞ.

Alıntı

Bazi firmalar biz bulduk, biz yaptik demeden yayinliyayim dedim.

Alıntı

Bizim firmalari bilmem ama Robinson Armament'in bunlardan once buldugu kesin. Smile
[Resim: 554271d3.jpg]

Alıntı

[Resim: 1006236_533835213340316_159158177_n.jpg]

Alıntı

Millet Arap olmus valla.
Arap yagi bol bulunca .....

Saygilarimla,

Alıntı

[Resim: 377C7CAC-AF97-4470-AD45-DC378190884E-143...f554aa.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi