Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişangah noktalarının ( dot ) bakımı ?
Dikkatli bakıldığında ucu gayet güzel ve net görünüyor.

Alıntı

Saygıdeğer arkadaşlar önceki mesajlarda verilen linkten ulaşamadım bana fosfor'lara nereden ulaşabileceğim konusunda yardımcı olablilr misiniz ?
Yeşil renk düşünüyorum ama bir türlü bulamadım.

Saygılar

Alıntı

Bu geçen haberlerde dinledim ; İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde koyun - kuzu klonladıktan sonra şimdi de gece karanlıkta parlayan "tavşan" üretmişler . Işığı kapatınca ya da floresan ışığı altında bakınca normal beyaz tavşanlar kapkara diğer bizim "dot" lu tavşanlar yemyeşil yanıyor . Şimdi ;

1 - Bu konu bizim Glocklara nasıl uygulanır ( komple ) ? Yani bir düşünün karanlıkta benim "MUBARAK" adına verdiğim "G31" çıkarıyorsun ortaya ne dotu da ne gotu , mal komple yemyeşil yanıo , acaba bu pembe oje ile üst kapak boyayalım derken bu "tavsan boyalarından" ( araştırmacı arkadaşlara sesleniyorum burdan) bulsak ve sen komple takım boya ben üst kapak boyayım yani seçeneklerde çok tabi gece rahat rahat nişan alsak ? Harkulade bir çalışma olmaz mı ?

2 - Tavşan boyası temini için şayet arkadaşlardan "İ.Ü veterinerlik fakültesine" gidenler olursa ( nasıl olsa markete gidip oje sorabiliyorsak ciddi bir ar-ge faaliyeti için çok daha rahat gidilebilir diye düşünüyorum ( Hatta ilerleyen zamanlarda haberlerde "veterinerlik fakültesi gece karanlıkta parlayan tavşan üretiminden sonra şimdi de gece karanlıkta parlayan "glocklar" üretti der kimbilir . ) . Giden arkadaşlar , varsa bi kaç fosforlu tavşanda sorabilir , gece araziye bırakıp nişan talimi yapmak için ( av için değil bak !) "dot bakımı " yapılmış tabancalarına ...

3 - Benim favorim ; İ.Ü Veterinerlik fakültesine "gece parlayan domuz" üretip üretemeyeceklerini sormak . Gece karanlıkta yemyeşil parlayan domuz , arazide fena bir av olmaz ; sal ormana , düş peşine ...Gün aydınlanana kadar "glock" ile vurdun vurdun , vuramadın av bitti , hayvan normale döndü ...Hatta araştırmacı TT forum ekibi olarak heyet olarak fakülte ile irtibata geçilebilir . Moderatör arkadaşlara burdan duyurulur ...

Selamlar ...

Alıntı

Sayın Hot-Ice, silahımın parıl parıl parlayıp görünmesindense yola çıkan kurşunun parlamasını tercih ederdim. Fantazinize sağlık, ilginç fikir Big Grin

Bir de benden olsun: suç işleyen iti uğursuzu parlak madde ile kaplayın, sokağa salındıklarında karanlık köşelerde saklanıp pislik yapamasınlar. Özellikle sapık ve tacizciler Big Grin Big Grin

Şurada parıldayan nişangah çalışmam mevcut.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=9858

[Resim: 1%20(4).JPG]

[Resim: 1%20(8).JPG]

[Resim: 1%20(9).JPG]

Karşıdan ya da yandan bakan kimse parlak noktaları göremiyor Smile

[Resim: 1%20(31).JPG]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
rs6
Sayın Alperka,

İnanın son fotoğrafı görünce ürperdim, gayri ihtiyari bilgisayarın ekranını uzaklaştırdım.
Ben ekranın karşısından deyim yerinde ise; çeliğin soğunu ensemde hissettim, sizler acaba fotoğrafı çekerken,foruma yüklerken neler hissettiniz. .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
(05-12-2016, 04:35 AM)ckaracaev demiş ki: Sayın Alperka,

İnanın son fotoğrafı görünce ürperdim, gayri ihtiyari bilgisayarın ekranını uzaklaştırdım.
Ben ekranın karşısından deyim yerinde ise; çeliğin soğunu ensemde hissettim, sizler acaba fotoğrafı çekerken,foruma yüklerken neler hissettiniz. .

Yorgunluk.Ben uzandığım yerde keyfekeder çekim yapıyordum, korkulacak durumu pivot ekranlı kameraya sormak lazım, Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi