Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişangah noktalarının ( dot ) bakımı ?
Yok hayır 8 günde geliyor bir terslik yok hatta ben 2 .siparişide getirttim..

Alıntı

Önceki mesajda arkadaşın linkini verdiği yer değilmi?

Alıntı

1.sayfada linki vermiştim..brightsights.com

Alıntı

Teşekkürler.... bende önümüzdeki hafta içinde halledeyim.

Alıntı

Rica ederim..memnun kalacağınızı düşünüyorum..

Alıntı

Ben benzer bir iş için Revell marka fosforlu maket boyası kullandım, 3 yıl atış sonunda bile yerinden kopmadı, silinmedi, hala da gece önceden bir ışık kaynağına tutulur ise güzel parlıyor. Tabii bir tirityum gibi kendisi parlasa daha güzel olurdu, ama bence 10 liraya da daha iyisini bulmak zor. Smile

Alıntı

Sn.Wildeagle;
2 sene geçmiş ama aynı boyayı uygulamayı düşünüyorum. Şuandaki görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz ?

Saygılar.

Alıntı

2 sene gecmesine ragmen konu basligini her okudugumda hala guluyorum... hahaha...

Alıntı

Sn.Avcı41 Ankarada eski Modern Çarşının olduğu yerde Tamer ticaret'de toz fosfor var herhangi bir boyaya ( saydam oje bile olur ) karıştırarak olur diyebilirim .
Saygılar .

Alıntı

Alıntı: Yazan Avcı41
Sn.Wildeagle;
2 sene geçmiş ama aynı boyayı uygulamayı düşünüyorum. Şuandaki görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz ?

Sn.Avcı41 ilk denediğim şekli resminide paylaştığım yeşil/turuncu kominasyonu idi.Daha sonra yeşil/yeşil yaptım ve halihazırda bu şekli ile kullanıyorum ve çok memnunum.Hem görsel olarak hemde ara sıra akşam ışıkları kapatıp baktığımda boyaları getirtmekle doğru bir iş yaptığımı düşünüyorum.

Alıntı: Yazan İlksurfer
2 sene gecmesine ragmen konu basligini her okudugumda hala guluyorum... hahaha...

Hiç sormayın Sn.İlksurfer o mağazalara girip yeşil fosforlu oje sorduğum zamanlar aklıma geldikçe ben bile gülüyorum Smile 1.86 boyunda 90 kiloluk boru gibi sesi olan bir adam yeşil fosforlu oje soruyor ,bir seferinde yüzünde şu an bile tam anlatamayacağım bir ifade oluşan satıcıya dayanamayarak ''silahım için lazım ''dediğimde suratı bir anda normale dönmüştü ve ben beraberliği sağlamanın mutluluğu ve ufak bir gülümsemeyle ile dükkandan ayrılmıştım Cool

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi