Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişangah noktalarının ( dot ) bakımı ?
Siz en iyisi manikurcuye gidip ona yaptirin, hic ugrasmayin bence...Smile

Alıntı

Yapma Sn.İlksurfer bizim makineyi kim ciddiye alır manikurden sonra hem makine hem ben karizmayı çizeriz vallahi...Tongue

Alıntı

he heBig Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Wildeagle;
Hatırladığım kadarıyla sizde Vatoz vardı. Eğer dot sorunu bu silahtaysa MKE içindeki Sarsılmaz tanıtım ofisinde halledebiliyorlar. Tabi orayı ancak hafta içi açık bulabilirsiniz. Eğer benim gibi sadece haftasonları Ankara'da bulunabiliyorsanız De Gol Caddesindeki benzinliğin arkasında Silahşör Av Bayii'nde sorununuza çözüm bulacaksınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir husus var, gez ve arpacığın uygulamadan önce yağdan arınmış olması şart. Aksi takirde dotlar tekrar düşecektir. Bir de boya kuruyana kadar arpacık aşağıda gez yukarıda olacak şekilde bir kaç dakika bekletin ki akmasın. Bunu yapmak için sürgüyü gövdeden ayırmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Alıntı

Doğru hatırlıyorsunuz Sn.Vefasız ilginize teşekkür ederim .Sarsılmaz ofiste hallettiler sağolsunlar ama en kısa zamanda Silahşör Av Bayii'ne de bakacağım(belki ellerinde bright sight boya vardır)çünlü yeşil oje bulamadım...Shy

Alıntı

Dün ABD den sipariş ettiğim 'ghost glow 'boyalarım geldi Big Grin ve hemen gez ve arpacığa uyguladım(gez yeşil,arpacık turuncu) özellike karanlıkta çok güzel görünüyor..En kısa zamanda foto eklemeye çalışacağım..(istediğim tonda yeşil oje bulamadığım için mecbur kaldımShy)

Alıntı

[Resim: dot2qh4.jpg]
[Resim: dot2qh4.0b97f345d0.jpg]

Alıntı

Çok hoş olmuş...

Alıntı

Teşekkür ederim..Özellikle karanlıkta çok çarpıcı oluyor meraklılara kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı

Dostum kesin artmıştır senin boya.. bizede bi kargo edersen...Smile Smile gönderebilirsen çok iyi olur... gece nişan alamıyorumSmile

Sarsilmaz Bernardelli var oda sabit gez ve arpacık... şakası bi tarafa getirtme işleminde bi terslik oladı değilmi.. bende sipariş edeyim. Bilgi verirsen sevinirim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi