Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişangah noktalarının ( dot ) bakımı ?
Smile Smile
yesil renk gözünde bozukluk olanlar icin sorun olmaz dimi?

Alıntı

Yıllar önce,benimde RUGER'in silinmişti kırmızı renk oje sürdüm yıllarca gitti..
Oje markası vermeyeyim reklama girer. Smile Smile Smile

Alıntı

Haaa birde sabahın beşinde yoldan gelip uykusuz bilgisayarın başına oturup foruma girince bu konu başlığını görünce göz yorgunluğundan olsa gerek yanlış algılayıp şok oldum Shy.. Neyse faydalı bir konuymuş Big Grin

Alıntı

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sayın wildeagle : oto kaporta boyacılarına veya boya malzemeleri satan dükkanlarara( sanayi içindeki malzemecilerden bahsediyorum, sokak arasındaki nalburlardan degil. ) 100 cc lik ambaljlar içerisinde istediginiz renk fosforik boya bulabilirsiniz. Çabucak sertleşmesini istiyorsanız bir damla boya sertleştiricisini üzerine damlatmanız yeterli . Aslında bu anlattıklarımı kaporta -boyacı bir ahbabınız varsa size kolaylıkla bulabilir.
Ancak sayın lupus'unda dedigi gibi genel ve ekonomik uygulama ojedir. hemen hemen bütün kadınlar tırnaklarını ojelerken bizde silahları .....

Alıntı

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.(ben yarın oje alış-verişine çıkayım bari umarım abuk subuk konuşan bir satıcıya denk gelmemBig Grin)saygılarımla...

Alıntı

Sayın wileagle şimdi,simli ve fosforlu olanlar çok moda Smile

Alıntı

Yav tanıdıgınız av bayilerine söyleyin ojede satsınlar. Bizi millete rezil etmesinler.malum kozmetikçilerde yılışık yılışık bize bakan birini hayal ettiginizde yüzünüzdeki ifadeyi aklımda canlandıra biliyorum.

Alıntı

hahaha bende bende...

Alıntı

Hayır birgün biri soracak yılışık yılışık 'ne için lazımdı diye 'makinayı çekip koyacam tezgahın üstüne aha bunun gez ve arpacığına lazım diyecem sonra uğraş dur şuursuzu ayıltmak için...Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi