Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişangah noktalarının ( dot ) bakımı ?
Sevgili arkadaşlar, gez ve arpacıktaki dot boyaları zamanla çıkabiliyor bu boyayı piyasadan temin etmek mümkün müdür ?
Ne çeşit bir boyadır?
Fiyatı nedir?
Nerede satılır?
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Alıntı

Sayın Wildeagle,

Şimdiye kadar bu problemi sürekli beyaz oje ile çözdüm.
Silahçıların uyguladığı çözüm formülü de bu.
Basit ve etkili, ancak orijinal boya kadar kalıcı değil.

Alıntı

Oje kullanildigini duymustum ama hazir boyasi gitmisken gece gorusune uygun Tritium ve fiberoptik kanal iceren ve gece parlayan nisangahlardan kesinlikle tavsiye ederim. TRUGLO bu tarz nisangahlar yapiyor ve cok basarili. Ozellikle gece atis imkani sagliyor ve yapilis seklinden dolayi ceketinizin altinda parlamiyor ancak belli bir acidan yani silahin arkasindan bakinca gorebiliyorsunuz.... bilginize,

[Resim: truglo_2_m.jpg]
[Resim: g38-tfo-rear-left.jpg]
[Resim: 2069_1_76_1.JPG]

Alıntı

Sayın İlksurfer,

Sayın Wildeagle'ın silahı Sarsılmaz Vatoz.
Bildiğim kadarı ile, arpacık sürgü takımında sabit, dovetail geçme yatak hazırlığı yok.
Ayrıca Sarsılmaz, gez için de, Tanfoglio ile standard dovetail kullandığından, bu yataklara göre hazır aftermarket nişangah takımı bulmak zor.

Nişangah takımı alıp da, Türkiye'de buna dovetail yatak açtıralabilecek bir tek usta tanıyorum.
Bu usta, bir arkadaşın eski nesil BHPsine kitap gibi MKIII nişangah yatakları açmıştı. Bu adam dışındaki kabzımalların hiç birisine silahımı elletmem dahi.

Bu durumda Sayın Wildeagle için en ucuz, pratik ve güvenilir yol oje gibi duruyor, ama marketten kime aldırır, onu bilemem, : D.

Alıntı

Beyaz oje güzel çözüm Sn.Lupus .Big Grin Sn.İlksurfer sözünü ettiğiniz nişangahlar çok güzel ve benim de içim gidiyor ama korkarım benim çakaralmazın yapısına uygun değil..Sad

Alıntı

Pekiyi... Fosforlu renk bir oje bulabilirseniz cok iyi olur o zaman. Beyaz en cok kullanilan renk olsa da yesil renk gozun en kolay sectigi renk mis. Burada Lazerleri bile yesil yapmaya basladilar simdi. Bulabilirseniz parlak bir yesil rengi de deneyin derim...

Alıntı

Bu oje işini hanıma bir sormak gerekecekBig Grin

Alıntı

Amerikada şu adresi buldum faydalanmak isteyenler olabilir:hem set halinde hemde tek renk olarak...
http://www.brightsights.com/index.shtml

Alıntı

Aynen. Bilen birine danismakta herzaman fayda var... hahaha

Alıntı

Yok abi hanıma madara olmaktansa ABD den getirtirim daha iyi yada gece gizlice ojelere çökecezBig Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi