Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T Serisi Zamanı
Aşağıdaki animasyonda, mousesunuz ile 11 numaralı '' extractor '' bölümünü şeffaflaştırdığınızda, normal şartlarda tırnağın şarjörden fişek alırken temas şekli ve noktalarını çok daha net olarak görebilirsiniz.

http://www.sniperworld.com/content.aspx?...lock_Index

Alıntı

Aşağıdaki animasyonda da, listenin en üstündeki '' slide '' ve '' frame '' başlıklarında, üçüncü şık olan '' hide '' ı birlikte işaretleyerek, bir 1911 ' i şarjörden fişek sürerken ayrıntılı olaak izleyebilirsiniz.

classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"
codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/
shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0">
type="application/x-shockwave-flash" pluginspage=
"http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />

Alıntı

Sayın Lupus,
Forumunuza yeni üye oldum, hizmeti geçenlerin eline sağlık. Bu arada engin silah bilginize hayranım. Geçen yıl ben de bulundurma ruhsatlı bir BHP edindim. T3 serisi. Silahtan memnunum, mekanik olarak bir problemi yok. Ancak, sürekli kılıfta taşınmaktan üzerinde boya kalmamış. Meneviş yaptırdık. Fakat yapan usta sizin yurdum ustaları tabir ettiklerinizdenmiş. 5-6 ay içinde kabzasında avuç ve parmaklarımın dokunduğu yerlerde beyazlamalar olmaya başladı. Sulu boyayla boyamış heralde. Bu sorun için sizin bir tavsiyeniz var mı? Ben artık her hangi bir ustaya güvenemiyorum. Teşekkürler.

Alıntı

Sn.İlbersa,
Bulunduğunuz vilayet nedir? Bu konuda forumumuzda belirli şehirlerde bu işe yıllarını vermiş, deneyimli isimler artık yavaş yavaş kendisini belli eder oldu. Tavsiyenizi bulunduğunuz şehire göre alabilirsiniz.
Saygılar,
TT

Alıntı

ilbersa demiş ki:Ancak, sürekli kılıfta taşınmaktan üzerinde boya kalmamış. Meneviş yaptırdık. Fakat yapan usta sizin yurdum ustaları tabir ettiklerinizdenmiş. 5-6 ay içinde kabzasında avuç ve parmaklarımın dokunduğu yerlerde beyazlamalar olmaya başladı.
Sn.ilbersa, meneviş doğası gereği pasa ve korozyona çok dayanıklı bir boya değildir. Menevişin içerisinde yapıldığı solüsyonların içeriği ve oranları, bu solüsyonların kaç seanstır kullanıldığı, solüsyonların içerisinde sulandırıldığı suyun saflığı ve sertliği, işlem öncesi yapılan yüzey hazırlığının özelliği menevişin kalite ve dayanımını çok etkilemektedir. Ancak hemen hemen hiç bir meneviş eli ve vücudu iyi terleyen, terinde iyi propiyonik asit salgılanan bir atıcıya uzun süre dayanamaz, eğer siz de bu kullanıcı grubuna giriyorsanız, menevişten ziyade sert beyaz krom seçeneği üzerinde durmanızı tavsiye ederim....

Alıntı

ilbersa demiş ki:Sayın Lupus,
Forumunuza yeni üye oldum, hizmeti geçenlerin eline sağlık. Bu arada engin silah bilginize hayranım. Geçen yıl ben de bulundurma ruhsatlı bir BHP edindim. T3 serisi. Silahtan memnunum, mekanik olarak bir problemi yok. Ancak, sürekli kılıfta taşınmaktan üzerinde boya kalmamış. Meneviş yaptırdık. Fakat yapan usta sizin yurdum ustaları tabir ettiklerinizdenmiş. 5-6 ay içinde kabzasında avuç ve parmaklarımın dokunduğu yerlerde beyazlamalar olmaya başladı. Sulu boyayla boyamış heralde. Bu sorun için sizin bir tavsiyeniz var mı? Ben artık her hangi bir ustaya güvenemiyorum. Teşekkürler.
Sayın ilbersa,
öncelikle silahınız hayırlı olsun. Sorum şu, acaba meneviş yaptırdıktan sonra silahın üstündeki yazılar veya sanayi kodlarında herhangi bir silinme oldu mu? Merak ettiğim menevişin yazılara herhangi bir zarar verip vermediği?
Saygılar

Alıntı

Alıntı: Kralbaba Yazan:
Merhaba Abiler,
Sorunsuz çalışan parçası değişmemiş orjinal Browning 14 lü arıyorum

Bu silahın hastasıyım.çevrenizde sorunsuz güzel çalışan Browning 14 lüsünü satabilecek tanıdığınız birileri varmı.Terciğimiz T1 Büyük Balık siyah namlulu olan yada T2 de olabilir. Horozu yuvarlak ve delik olan modelleri.Diğer modellerde olabilir ama silahın orjinal ve temiz olması lazım.Fiyatı da piyasa değeri olacak çok uçuk olmayacak.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

Teşekkürler...
Tuncay
cavengar@hotmail.com

Sayın lupus,

yukardaki ilanı alımlar bölümünde kilitli ilanlar arasında buldum. Balık, sinek, delik horoz vs. alıştık gülüp geciyoruz ama şimdi de SİYAH NAMLU diye birşey çıktı. Nedir diye sorsam mı sormasam mı çekiniyorum ama bi yandanda gerçekten merak ediyorumSmile Aydınlatırsanız sevinirim.

Alıntı

Siyah namlu hurafesi derin bir konu çıktı galibaSmile

Alıntı

Sayın ilbersa,
öncelikle silahınız hayırlı olsun. Sorum şu, acaba meneviş yaptırdıktan sonra silahın üstündeki yazılar veya sanayi kodlarında herhangi bir silinme oldu mu? Merak ettiğim menevişin yazılara herhangi bir zarar verip vermediği?
Saygılar

Sayın Osaka,
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.
Meneviş yaptırdıktan sonra silahın yazıları ve sanayi kodlarında çok az bir derinlik kaybı oldu. Bana göre önemsiz denecek kadar az bir aşınma. Fakat ben menevişten hiç memnun kalmadım. Hemen boya atmaya başladı, ellerin terlemesine hiç dayanmıyor. Şimdilik rötüş sıvısıyla idare ediyorum. Saygılar..

Alıntı

ilbersa demiş ki:Sayın ilbersa,
Saygılar

Sayın Osaka,
Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.
Meneviş yaptırdıktan sonra silahın yazıları ve sanayi kodlarında çok az bir derinlik kaybı oldu. Bana göre önemsiz denecek kadar az bir aşınma. Fakat ben menevişten hiç memnun kalmadım. Hemen boya atmaya başladı, ellerin terlemesine hiç dayanmıyor. Şimdilik rötüş sıvısıyla idare ediyorum. Saygılar..

Arkadaşlar menevişl boya değildir, meneviş bir çeşit yüzey karartma işlemidir, ter ve paslanmaya çok dayanıklı değildir ayrıca tesviye işlemi sırasında yazı derinliğinde değişiklik olabilir, meneviş işlemi yazı derinliklerine etki etmez...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi