Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP MKIII SÖKÜM ve MODİFİKASYON
Sn Lupus

benim için bir keyifti. asıl ben yönlendirmeleriniz, yol göstermeniz ve bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim. gerçi bu başlık altında biraz karışık oldu. umaraım işe yarar.

Alıntı

sn Sem, Sn StarVuk, Sn Alpago

teşekkür ederim.

Alıntı

FARSEZ demiş ki:video kayıtları nasıl ekleyebiliriz acaba.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1393

Alıntı

melihaga demiş ki:
FARSEZ demiş ki:video kayıtları nasıl ekleyebiliriz acaba.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1393

Tşk. Üstad.

Alıntı

kaydetmıs oldugum vıdeolar .vob uzantılı. bu halı ıle photobucket veya ımageshock a kaydedemedım. Cok ugrasmama ragmet dosya turunu de degıstıremedım. vıdeoların mesaja eklenebılmesı ıcın yardımınızı rıca ederım. Vıdeo goruntulerını aktarmak ıcın cyberlınk power producer dıye bır program kullandım.

Tsk.

Alıntı

FARSEZ demiş ki:kaydetmıs oldugum vıdeolar .vob uzantılı. bu halı ıle photobucket veya ımageshock a kaydedemedım. Cok ugrasmama ragmet dosya turunu de degıstıremedım. vıdeoların mesaja eklenebılmesı ıcın yardımınızı rıca ederım. Vıdeo goruntulerını aktarmak ıcın cyberlınk power producer dıye bır program kullandım.

Tsk.

Sn Farsez

total video converter programıyla, istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz, mpeg, avi, 3gp mp4, vs vs

Alıntı

Türkçe convert programı. Daha rahat kullanacağınızı umuyorum.
http://rapidshare.com/files/238591276/Ul...9.rar.html

Alıntı

sonunda vıdeo formatlarını da degıstırmeyı basardım. Yardım ıcın tesekkurler. Bundan sonrakı maıle vıdeo ları eklemeye baslayacagım. Ancak oncelıkle bır kac bılgı vermek ıstıyorum.

Oncelıkle bolumler ıkı farklı zamanda kaydedılen goruntuler ıcerısınden daha net ve detaylı oldugunu dusunduklerımı kullandım dolayısı ıle ortam farklılık gosterebılır.

Kayıtlar ıcerısınde yer alan sılahı ılk kez dagıtıyor olmam nedenı ıle parcaları tanımaya harcadıgım bolumların buyuk bır kısmını sızlerınde fazla vaktını almamasını temınen sılmem nedenı ıle aynı goruntuler ıcerısınde atlamalar yasanabılır kusuruma bakmayın.

Bazı parcaların sokum goruntulerı yer alırken aynı parcaların montaj goruntulerı yer almamaktadır. Bazı parcalarında(namlu, ıgne ve blogu ve tetık takımı) vıdeo olarak ne sokum ne de montaj goruntulerı konmamıstır. Bunlarıda kısa zamanda tamamlayıp ekleyecegım.

En komık olan ıse kayıt suresınce hıc konusmamıs olmam. Sılahı ılk kez dagıtıyor olmam nedenı ıle anlatım aklıma bıle gelmedı. Yanı sadece goruntu ve metalın cıkardıgı sesler var.

Tum bu ıslemler sırasında kullandıgım parcalar ıse,

Agzına plastık bır koruyucu takılabılen mengene

Ufak boy cekıc,

Plastık cıvı(pımlerı ıtmekte kullandım)

Pımlere uygun buyuklukte ucları dremel ıle kesılmek suretı ıle kutlestırılmıs saatcı tornavıda setı(kendı punch larımı yapmıs oldum)

Ucu sıvrı cesıtlı boy ve sekıllerde tığ.

Alıntı

surgunun sokulmesı.

[Resim: th_VTS_01_1.jpg]

sürgü montaj

[Resim: th_srgmontaj.jpg]

Alıntı

sag horoz emnıyet mandalının sokumu

[Resim: th_VTS_03_1.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi