Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"captermator" lük USA'ya da bulaşmış :)
Cool 
dostlar, kaptırmak abedede moda olmuş... şu dandik (!) silaha istedikleri fahiş (!) fiyata bakarmısınız... mekee'yi öpesim geldi, Allah başımızdan eksik etmesin... yerli silah üreticilerimizden de, uyguladıkları fiyat politikasını eleştirdiğim için, buradan huzurlarınızda özür diliyorum (!)

[Resim: ruger247l.jpg]

Caliber: .45 Auto
Barrel Length: 4.2"
Grip: Satin/Checkered Black Synthetic
Rear Sight: Fixed
Suggested Retail Price: $ 599.00

sevgiler,

Alıntı

aahhh ahh !!!
diyorum da bişey demiyorum.....

Alıntı

orada, silah hastası olup da bu silahı almayanları dövüyorlardır herhalde!

Alıntı

Sn.cmblc, ilandaki fiyat firmanın önerdiği MSRP dır.
Pazarda ve piyasada bu silahın fiyatı asla 500 USD nin üzerine çıkmamaktadır.
Kullanılmış olanlar ise 350 USD nin altında bir fiyata alınabilmektedir.
Yani yukarıdaki fiyat ABD şartlarında gerçekten kaptırık bir rakam. Big Grin
Alıntı: $490 is a bit high. 'Round here, they are right at $400.
Alıntı: I probably paid a bit too much. One shop in the area had them on sale for $390 and I picked mine up at my regular shop for $420
Alıntı: Seen one listed for 359.00 online at buds gun shop.com I paid 429.00 for mine
Alıntı: Bought a like new KP97DC for $249.

Alıntı

way canına sn. lupus... o halde yukarıda dilediğim özürleri birkaç katına çıkartsam iyi olacak desenize... Big Grin

valla ben $ 599'a da razıyım şahsen...

sevgiler,

ps: bu arada o fiyat RUGER'in kendi internet mağazası fiyatıdır...

Alıntı

2.El 20-30 yıllık bir BHP için bile en az 2000 tl biriktirmem gerektiğini düşündükçe kahroluyorum.Elin oğlu istediği fiyatta,istediği kalitede tüm dünya nimetlerinden azami istifade ediyor,bizimkiler de sırf bir kaç firma kazansın diye resmen insanları kazıklıyor.Fuzuli nin dediği gibi , söylesem faydası yok ,sussam gönül razı değil....

Alıntı

ziya demiş ki:2.El 20-30 yıllık bir BHP için bile en az 2000 tl biriktirmem gerektiğini düşündükçe kahroluyorum.Elin oğlu istediği fiyatta,istediği kalitede tüm dünya nimetlerinden azami istifade ediyor,bizimkiler de sırf bir kaç firma kazansın diye resmen insanları kazıklıyor.Fuzuli nin dediği gibi , söylesem faydası yok ,sussam gönül razı değil....

İyi demiş Fuzuli... asıl fuzuli olanlar bizi bu hallere düşürenler ya, neyse...

sevgiler,

Alıntı

bir gün ruhi ile fuzuli sokakta yürürken uyuz bir köpek görürler. ruhi, fuzuli'ye sataşır:

- bu it burda fuzuli.

fuzuli altta kalmaz:

- vur kafasına çıksın kıçından ruhi.

Alıntı

hahaha, çok yaşayın sn. StarVuk...

sevgiler,

Alıntı

Sn.StarVuk çok güzel hikaye,çok yaşayın Smile.Bu arada fiyat 600 dill,599 Smile bu fiyatlandirma şeklini biryerlerden tanıyor gibiyim.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi