Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger'in yeni "devrimsel" silah platformu
Firearmsblog'a göre, Ruger, bugün birkaç saat sonra "bilindik bir silah platformunda devrimsel bir yeniliği" açıklayacak. Bu daha önceki polimer snub-revolver'in büyük ölçeği de olabilir, AR-15 platformu da olabilir, 1911'de deniyor...
Ruger şirket sunumundan:
[Resim: picture-26-7-tm.jpg]

Bakalım, takip edip Ruger kısmında yayınlamak niyetindeyim, bu PR hamlesinin ardında ne çıkacağını merak ediyorum.
http://www.ruger.com/index.html

Saygılarımla..

Alıntı

sevgili barış, bizde merakla bekliyoruz... ben yeni bir emniyet sistemi geliştirdiklerine dair birşeyler duydum ama... şehir efsanesi gibi şimdilik... bekleyip göreceğiz...

sevgiler,

Alıntı

TSİ 20:00 'da...

Alıntı

Durup dururken heyecan yaptık, 41 dakika kalmış, ama büyük olasılıkla her ne ise zaten alamayacağız. Sad
Big GrinBig Grin

Alıntı

ben kesin alırım, hemde her modelinden, her kalibresinden ve her renginden... Big Grin Big Grin Big Grin

sevgiler,

Alıntı

geri sayım bitti bu ufaklık cıktı Smile

[Resim: rugersr-556.jpg]

Alıntı

hakikaten devrim yapmışlar Tongue

sevgiler,

Alıntı

colt,hk 416, m4, lwrc, bushmaster,rockriver, dpms,stagarms, armalıte'den farkı yok gb.
anlaşılan bütün firmalar ar15 platformuna dönüyor. remington dahi r15 ve r25 av tüfeklerini bu platform üzerine kurdu ya hayırlısı.
saygılar.

Alıntı

$2,000 dolar pahalli. Ruger almaktansa, O fiyata asagidaki Colt'u almayi tercih ederim...
[Resim: Colt_IAR_6940.jpg]

Chrome bolt guzelmis ama...
[Resim: chrome.jpg]

Alıntı

ilksurfer demiş ki:$2,000 dolar pahalli. Ruger almaktansa, O fiyata asagidaki Colt'u almayi tercih ederim...
[Resim: Colt_IAR_6940.jpg]

Chrome bolt guzelmis ama...
[Resim: chrome.jpg]

yahu siz ayrı gezegende olduğunuz için alabilirsiniz tabii... biz dünyalılar için hayal... sn. ilksurfer, artık resimlerinizi kaale alıp moralimi bozmamaya karar verdim, bilginize... Big Grin

sevgiler,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi