Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
Sayın arkadaşlar Sarsılmaz ST10 model silahım için fobus türü önerebileceğiniz kılıf var mı? uzun zamandır arıyorum fakat bir türlü bulamadım yardımlarınız için şimdi den teşekkür ederim.

Alıntı

Mfg ürünlerini hangi ithal ürünlerle karşılaştırıyorsunuz bilmiyorum ama fiyatını gayet hakeden bir firma.

[Resim: 1906_A3_C0_BE6_B_41_CD_BC65_7_C33343_B35_B1.jpg]

Sahip olduğum bir kısım kılıflar görselde bunlar içinden tercihim mfg oluyor.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
kuzeybuzulu, usame, ugurucar57, serdaraktas
Sn. Kimble,

Soru'nuzu kime yönelttiğinizi yazarsanız iyi olur.. Şayet bana ise hangi ithal ürünler ile karşılaştırdığımı yazdım. MFG ürünleri beğeniliyor doğrudur.. Yerli ürünlere gerektiğinden fazla para istenmesini artık normal karşılıyorum, compact polimer gövdeli bir Canik'in tam boy çelik gövde bir S120'den daha pahalıya satıldığı gibi. 

Saygılar.

Alıntı

Sn sarıkeçili yörük,

Siz cevabı alın benim mesajımdan, benim mesajımda soru işareti yok. . Siz soru sormuşsunuz hakediyor mu diye bende fikrimi yazmışım. Polemiklilk birşey yok.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
usame
Merhaba arkadaşlar
Forum'a 2013 yılında üye olamama rağmen ilk mesajı yazmak bugüne ve ilgi alanım olan bu konu başlığına yazmak nasip oldu.Aranıza Nevşehir'den katılıyorum tekstil ve ayakkabı işi ile uğraşıyorum ve amatör olarak deri kılıflar yapıyorum.Amacım siz değerli forum üyeleri ile bilgi alışverişi ve kıymetli ustalatımızın tecrübelerinden yararlanmaktır. Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi