Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
Sn.Shelby;
Siz yinede enseyi karartmayın efenim.Kaliteli bir iç birde dış kılif edinip, evde kılıftan kütleye,kuru tetik çalışmalarına devam edin.Çok faydasını görürsünüz.
 Evdeki bir objeye(mesela duvar saati) 5,7 metre çift göz açık kılıftan kütleye çalışması yapabilirsiniz.
İleride şartların ne getireceği belli olmaz.Bakarsınız taşıma ruhsatı,bulundurma ruhsatı ayrımı kalkıvermiş.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
shelby, Gazanfer
Sayın ceruh;
Umut güzel şey. Hepimiz daha iyi şartlarda silah sahibi olmanın hayalini görüyoruz. Ancak ben genel olarak bu konuda bizim lehimize bir iyileştirme olacaksa, bunu görmeden hareket etmeyecek bir yapıya sahibim. Her konuda aslında böyleyim. Hali hazırda kuru tetik çalışıyorum. Çok da faydasını gördüğümü söyleyebilirim ancak bu, kılıf olmadığı için taktik anlamında bana bir şey katmıyor. Sadece iyi nişan almayı, tetik düşürmeyi ve hızlı manevra yapmayı öğretiyor. Muhakkak hızlı hareket etmek için antrenmanlar yapmada kılıf şart. Bu konuda haklısınız. Yine de bir silahım olduğu ayda bir aklıma geliyor. Silahla daha fazla vakit geçirmeye başlarsam belki görüşlerim değişir, sizin haklı olduğunuz bu konuda bir adım atabilirim. Son cümlenizi bir duaymış gibi "Amin" diyerek karşılıyorum.
Saygılarımla...
 
Alıntı

http://www.ebaumsworld.com/videos/the-wo...gun-holder
 
Alıntı

Kuzuluk'taki bir balıkçı lokantası bu sorunu tuvalete giren müşterileri için çözmüş görünüyor:

[Resim: Whats_App_Image_2017-07-28_at_00.11.07.jpg]

Saygılarımla.

(Fotoğrafı bir arkadaşım az önce kendisi çekerek iletti)
 
Alıntı
8 üye teşekkür etti:
wubıh, heisenberg, xeorx, Tonyukuk ÖTUKEN, lupus, alpago, Vefasiz, foottwo
Bu görüntüler AKYAZI ilçesinin soft hali . Eskiden TÜRKİYE ' nin Teksas ' ı diye anılırdı .Bazı yerler vardır , gördükçe vatanın teminatı sayarım . Memleketim diye söylemiyorum , o yerlerden biridir .
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Fobus dış kılıf,ulaşabildiğim en iyi kılıf diyebilirim.
[Resim: fobss.jpg]
Not: İlk fotoğraf yüklüyorum,umarım yapmışımdır.
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, lenduha, alpago
(25-05-2017, 12:07 PM)lupus demiş ki: Sn.turion64,

Fobus' un BHP için olduğu iddia edilen kılıfı aslında 1911' e özel bir kılıf olup, tetik korkuluğu ölçüleri uyduğu için BHP için de üreticinin önerdiği bir kılıftır. Tam boy olan C21 modeli BHP için gereksiz ölçülerde hacimli ve kullanışsız bir kılıftır. Sizin Yaqui tarzı yarım olduğu için beğenmediğiniz C21 B ise aslında BHP için daha uygun bir kılıftır. Ülkemizde bir aralar C21 bolca bulunabiliyordu. Ama şahsen ikisini de tavsiye etmem.

Ömrü hayatımda kullandığım en güzel BHP kılıfları yine İsrailli bir üretici olan Front-Line marka kılıflardı. Bu üretici de deriden tutun, sıcak kalıplanmış sentetik malzemeye kadar, semerden tutun, pantolon içi kılıfa kadar, içi süet döşeli envai çeşit seçenek mevcut. Da... Nerden bulunur alınır, muamma. Artık bu kılıfları ithal eden yok. Ancak internetten araştırarak bulabilirsiniz. Ama denk getirip alabilirseniz, çok memnun kalırsınız.  

Saygılar.
Sayın lupus,

İsrail' den bir arkadaş gelecek. Beretta 92F dış kılıf için değerli tavsiyenizi alabilir miyim? Hazır geliyorken isteyeyim hatta başka neler aldırabilirim?

Saygılarımla
 
Alıntı

FRONT LINE,

HALF PANCAKE,

N.G. veya KYDEX.

Saygılar.
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi