Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
Sn.Shelby;
Siz yinede enseyi karartmayın efenim.Kaliteli bir iç birde dış kılif edinip, evde kılıftan kütleye,kuru tetik çalışmalarına devam edin.Çok faydasını görürsünüz.
 Evdeki bir objeye(mesela duvar saati) 5,7 metre çift göz açık kılıftan kütleye çalışması yapabilirsiniz.
İleride şartların ne getireceği belli olmaz.Bakarsınız taşıma ruhsatı,bulundurma ruhsatı ayrımı kalkıvermiş.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
shelby, Gazanfer
Sayın ceruh;
Umut güzel şey. Hepimiz daha iyi şartlarda silah sahibi olmanın hayalini görüyoruz. Ancak ben genel olarak bu konuda bizim lehimize bir iyileştirme olacaksa, bunu görmeden hareket etmeyecek bir yapıya sahibim. Her konuda aslında böyleyim. Hali hazırda kuru tetik çalışıyorum. Çok da faydasını gördüğümü söyleyebilirim ancak bu, kılıf olmadığı için taktik anlamında bana bir şey katmıyor. Sadece iyi nişan almayı, tetik düşürmeyi ve hızlı manevra yapmayı öğretiyor. Muhakkak hızlı hareket etmek için antrenmanlar yapmada kılıf şart. Bu konuda haklısınız. Yine de bir silahım olduğu ayda bir aklıma geliyor. Silahla daha fazla vakit geçirmeye başlarsam belki görüşlerim değişir, sizin haklı olduğunuz bu konuda bir adım atabilirim. Son cümlenizi bir duaymış gibi "Amin" diyerek karşılıyorum.
Saygılarımla...

Alıntı

http://www.ebaumsworld.com/videos/the-wo...gun-holder

Alıntı

Kuzuluk'taki bir balıkçı lokantası bu sorunu tuvalete giren müşterileri için çözmüş görünüyor:

[Resim: Whats_App_Image_2017-07-28_at_00.11.07.jpg]

Saygılarımla.

(Fotoğrafı bir arkadaşım az önce kendisi çekerek iletti)

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
wubıh, heisenberg, xeorx, Tonyukuk ÖTUKEN, lupus, alpago
Bu görüntüler AKYAZI ilçesinin soft hali . Eskiden TÜRKİYE ' nin Teksas ' ı diye anılırdı .Bazı yerler vardır , gördükçe vatanın teminatı sayarım . Memleketim diye söylemiyorum , o yerlerden biridir .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Fobus dış kılıf,ulaşabildiğim en iyi kılıf diyebilirim.
[Resim: fobss.jpg]
Not: İlk fotoğraf yüklüyorum,umarım yapmışımdır.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, lenduha, alpago

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi