Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
Bu arada ben yine Almanya'dayım ancak bu Steyr ne menem bir silahsa buna ait hiçbir aksesuvar kataloglarda mevcut değil. Hatta elimdeki 3 katalogtan sadece birinde silahın kendisi satılıyor.

Steyr M9A1 ime ait 3 adet kılıfım mevcut. Bir tanesi Silah Dünyasından aldığım üzerinde Steyr için üretildiğine dair etiket bulunan süet, klipsli iç kılıf. Bir adet uzun (namlunun tamamını kapatacak şekilde) deri dış kılıf, bir adet te yine aynı deriden mamül, kelebek tabir edilen kısa, dış kılıf.

Çoğunlukla kısa dış kılıfı kullanıyorum, ceketle veya gömleği pantolonun dışına çıkartarak (sayın lupus'la tecrübe ettik gömlek dışarıda taşınırken silahı hızlı çekmek sorun oluyor, zaten acemiyim, bir de gömlek dolanıyor elime).

Bana iyi bir Kydex iç kılıf (Steyr için) alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz? Türkiye sınırları dahilinde olması tercihimdir.

Alıntı

Yaz gelince çantada taşıma durumları da haliyle artıyor. Ceket veya mont lüksü olmayınca,bol ve spor giyilmeyecek ortamlarda çantadan başka seçenek maalesef yok gibi. Ancak sürekli çanta taşıyan ve çantasına gözü gibi bakan biri olsam da çantada taşımaktan oldukça tedirgin olurum diye tahmin ediyorum. Maxpedition türü bu iş için üretilenler neyse de 10 TL'ye alınan 'dandik' çantalarda silah taşımak hele o alışkanlık yoksa 'Tabancamı unutmuşum kafede' olayını ortaya çıkarabilir Allah muhafaza...

Alıntı

lupus üstadım front line kılıfların ve orjinal ithal kabzaların tedarik edebileceğim bir yer tavsiye edebilirmisin ankara veya istanbulda.saygılar.

Alıntı

Sn.sniper77, maalesef Front-Line uzun süredir düzenli ithal edilmediği için, sadece kıyıda köşede kalmış bir şekilde, tek tük bulunabiliyor. Yani işiniz tamamen şansa kalmış durumda.

Saygılar.

Alıntı

Su an bir iç kılıf kullanıyorum. En rahat ettiğim kılıflardan bir tanesi.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

sayın MMW398 kılıfı nerden temin ettiniz bizim amire de aradık ama bulamadık

Alıntı

glock 19 için lazımdı kendisine

Alıntı

Sn. Wolf, USA dan bir akrabama getirtmiştim. Bende çok aramıştım buralarda. Glockmarket sitesinde "Bu sitede bulamadığınız ürünü bize bildirin, bulalım yada üretelim" derler. Birde oraya sorsanız, isteğinize cevap verebilirler belki.
Saygılar.

Alıntı

tşk ler sn MMW398 birde şansımızı müslüm bey de deneyelim

Alıntı

wolf demiş ki:tşk ler sn MMW398 birde şansımızı müslüm bey de deneyelim

Sn. wolf,

GlockMarket'te pantalon içi tipte Kydex kılıf henüz yok. Ancak deri olarak G19 için var. Bu tür kılıf kullanacaksanız genelde pantalonların 1 beden büyük olması gerekiyor, hatırlatırım.

Saygi ile,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi