Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
[Resim: p1010210tacticool.jpg]

Tabii sadece meskun olmayan yerlerde Smile

Alıntı

Sn forum üyeleri. Süet iç kılıf alabileceğim, online satış yapan güvenilir bir adres verebilecekmisiniz.

Alıntı

Sy Wildeagle, kilif,silah,resim hepside güzelde pantalon bir baska güzel.Marka ve model alsak? Smile

Alıntı

okinal demiş ki:Sn forum üyeleri. Süet iç kılıf alabileceğim, online satış yapan güvenilir bir adres verebilecekmisiniz.

Ben silah dünyasından aldım dediğinizden. Big Grin fazla pahalı değildi pazarlık edebiliyorsunuz... Online ne olur bilemem.

Big Grin

Alıntı

lupus demiş ki:Şimdiye kadar kullandığım kılıflardan bazıları, genelde tercih ettiğim marka Front Line;

Master's Holsters, Kemer İçi, BHP,
Front Line, Bel / Dış, Kemer İçi, 2.5'' SW Revolver,
Fobus, Bel / Dış , CZ 75

[Resim: resim457v.jpg]

Sn.Lupus,
CZ75 için Fobus marka kılıfı savunma atışları için tavsiye edermisiniz? Sivil kılıfım artık eskidi ve çabuk çekişlerde pek hoşuma gitmemeye başladı.

Sn.Harun,
Ankara'da bulunduğunuzu yazmışsınız. Bende Ankara'dayım. Sizinle tanışmak isterim. Fobus kılıfların elinizde mevcut olup olmadığını bildirebilirseniz sevinirim.

Sn. T.T.
Fobus kılıf aramaktayım. İnternetten baktım. Sitesinde 27-28 dolar civarında ama Türk alış veriş sitelerinde istenen rakamlar biraz uçuk geldi. Yardımcı olabilirmisin?

Saygılar...

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Sn.Harun,
Ankara'da bulunduğunuzu yazmışsınız. Bende Ankara'dayım. Sizinle tanışmak isterim. Fobus kılıfların elinizde mevcut olup olmadığını bildirebilirseniz sevinirim.

Sn. xlcod3r,

8 Temmuz Çarsamba yillik uçus muayenesi nedeniyle müsait olamayacagim. Ancak takip eden günlerde hafta sonu dahil Ankara'dayim. Uygun olursaniz görüsebiliriz
< harun@ctm.com.tr >

Ne yazik ki Fobus ithal etmiyoruz. Uncle Mike's, Glock ve deri kiliflar var.

Saygi ile,

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Sn.Lupus,
CZ75 için Fobus marka kılıfı savunma atışları için tavsiye eder misiniz? Sivil kılıfım artık eskidi ve çabuk çekişlerde pek hoşuma gitmemeye başladı.

Kesinlikle hayır !

Ülkemizde satılan Fobus kılıflarında silahı kavrama gerginliğini ayarlayamıyorsunuz ve maalesef çoğu Fobus ' da, silahı kılıftan çekebilmek için, kabzadan tuttuğunuzda bir miktar rotasyon yaptırarak, tetik korkuluğunu kendisini saran kilit çıkıntılarından kurtarmanız gerekiyor. Ayrıca gerek '' paddle '' gerekse de '' belt '' modelleri, silahı gövdeden çok uzakta tutuyor ve ceket dahil hemen hemen her türlü giysinin altında silahı çok belli ediyor.

Saygılar.

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Ben silah dünyasından aldım dediğinizden. Big Grin fazla pahalı değildi pazarlık edebiliyorsunuz... Online ne olur bilemem.

Bu firmadan herhangi bir satin alma yaparken dikkat tavsiye ederim. Su an 17€ olan Glock'un spor polimer kilifina huzur içinde 100$ fiyat koyabilen bir firmadir. Diyecegim, çok geniiiis pazarlik paylari vardir. Smile

Alıntı

Alıntı: Yazan Altunhan
Sy Wildeagle, kilif,silah,resim hepside güzelde pantalon bir baska güzel.Marka ve model alsak

Teşekkür ederim Sn.Altunhan.. pantalon Levis cargo modeli Smile

Alıntı

Sayın lupus,

benim elimde de bir adet Frontline omuzdan askılı kılıf mevcut. Bu kılıfı Aralık 2008 de Hannover'deki Frankonia dan almıştım. Üzerinde Made in Israel yazıyor (İsrailliler yapmış ya dünya üzerinde ne kadar gizli ajan, süikastçi falan varsa hepsi bu kılıfı kullanıyor haberiniz ola. Ha olurda almak isterseniz fiyatı 300 Avro bilginize).

Her neyse dükkandaki arkadaş bu H&K USP ye oluyor Steyr a da olur diye sattı ama Steyr ın tetik korumasına kadar zor soktum, akabinde Colt 1911 le denedim. Kılıfa girmesine rağmen rahat çekemedim kılıftan.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi