Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
ömer demiş ki:Ben poligona giderken takıp belime gidiyorum.Topu topu 30-40 dk.lık yol.Yalnız bir iç kılıf arıyorum düzgün birşey her poligon dönüşü gömlekler batıyor maalesef Sad

Sayın ömer,
Yaz yaklaşıyor, ter belinizdeki silahı üzmeye başlayacak. Kaliteli deri kılıf isterseniz Mehmet Oğuz'un (Master's Holster) numarasını vereyim. Bizim ürettiğimiz kılıflar da en az onunkiler kadar iyidir, silahınıza uygun modelimiz varsa ben de yardımcı olmaya çalışırım.
Saygı ile,

Alıntı

harun demiş ki:
ömer demiş ki:Ben poligona giderken takıp belime gidiyorum.Topu topu 30-40 dk.lık yol.Yalnız bir iç kılıf arıyorum düzgün birşey her poligon dönüşü gömlekler batıyor maalesef Sad

Sayın ömer,
Yaz yaklaşıyor, ter belinizdeki silahı üzmeye başlayacak. Kaliteli deri kılıf isterseniz Mehmet Oğuz'un (Master's Holster) numarasını vereyim. Bizim ürettiğimiz kılıflar da en az onunkiler kadar iyidir, silahınıza uygun modelimiz varsa ben de yardımcı olmaya çalışırım.
Saygı ile,
Sn.harun silahım hiçbir zaman tenim ile temas halinde olmuyor.O yüzden zaten gömleklerim kirleniyor SmileGenelde yaz dahi olsa ceket yada ince bir mont giymeyi tercih ediyorum.O şekilde hiç değilse dışardan belli olmuyor her ne kadar arabayla gitsemde bazen yürümek gerekiyor.Bana düzgün iç kılıf lazım silahım Browning MKIII eğer elinizde kılıf varsa resimlerini gönderirseniz sevinirim.

Alıntı

Koltuk altı kullanan hiç yok mu?

Alıntı

ben bir ara denemiştim, çekme denemeleri esnasında birden çok kez takıldığı ve istediğim hızda çekemediğim için vazgeçtim... koltuk altı kılıfların da bana göre taşınması sırasında bazı problemleri var, özellikle silahınız iri yarı ise sanki koltuğunuzun altında misal ekmek taşıyormuşsunuz gibi bir his veriyor...

sevgiler,

Alıntı

Ama kemere sabitleme parçaları olunca takılma olmuyor üstelik hareket ederek rahatsız da etmiyor.yalnız kumaş pantolona falan takınca pantolonu yukarı çekip biraz boyunu kısaltmış oluyor.Kendimi askılı pantolon giydiğim günlere dönmüş gibi hissettirdi Smile
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

ömer demiş ki:Bana düzgün iç kılıf lazım silahım Browning MKIII eğer elinizde kılıf varsa resimlerini gönderirseniz sevinirim.

Sayın Ömer,
Ekte 2 model var. Bunlar standart olanlar. Sağ kılıfı solunuza pantalon içinde ters takıyorsunuz. Bundan başka bant kılıf dediğimiz küçük bir model var ama o pantalon ile kemer arasında duruyor, pantalon içinde değil. Bir de imalattaki arkadaşların "prezervatif" dediği Smile montluk ince deriden yapılan pantalon içi bir model var. Ancak pek aranan bir model değil, elde foto yok.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Fobus'un evolutionlarını deneyen oldu mu hiç

Alıntı

harun demiş ki:
ömer demiş ki:Bana düzgün iç kılıf lazım silahım Browning MKIII eğer elinizde kılıf varsa resimlerini gönderirseniz sevinirim.

Sayın Ömer,
Ekte 2 model var. Bunlar standart olanlar. Sağ kılıfı solunuza pantalon içinde ters takıyorsunuz. Bundan başka bant kılıf dediğimiz küçük bir model var ama o pantalon ile kemer arasında duruyor, pantalon içinde değil. Bir de imalattaki arkadaşların "prezervatif" dediği Smile montluk ince deriden yapılan pantalon içi bir model var. Ancak pek aranan bir model değil, elde foto yok.

sn. ömer,

http://www.melodyhobby.com.tr/

isterseniz bir kontrol edin... hem çok kaliteli hem de hesaplı...

sevgiler,

Alıntı

harun demiş ki:

Sayın Ömer,
Sn.Harun resimler için teşekkür ederim.İlk model olabilir peki bu modelin sol için olanı mevcut mu?Ben bu kılıfı merak ediyorum aslında bana kullanışlı gibi geliyor.
Ayrıca Sn.cmblc siteyi inceledim güzel ürünler var ama tercihim İstanbul olması Smile Yanlış geldi uymadı falan olursa sorun olmasın.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Sayın Ömer,

İlki bizim maşalı dediğimiz bir model. Sizin eklediğiniz modele göre farkı: bizimkinde metal maşa, diğerinde daha çok ABD'de tercih edilen deri kemer atkısı kullanılmış olması. İkisi arasında fonksiyon farkı yok, maşalı kemere daha kolay takılıp çıkarılır. Siz beğeninize göre seçim yapacaksınız.

Ne yazık ki biz de Ankara'dayız Rolleyes
Kılıtfa yanlışlık olmaz, uymama da pek olmaz; ancak belki hiç denemediğiz bir kılıfsa kullanışlı bulmayabilisiniz, ya da size rahat gelmeyebilir.

Saygı ile,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi