Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür kılıf kullanıyorsunuz
Benimki öyle markalı birşey değil,bildiğiniz deri kılıf.Acil çıkmam gerekmedikçe kılıfsız taşımıyorum.Kılıf çeşitlerinin isimlerini tam bilmememi mazur görün,ben koltukaltı kılıfı tercih ediyorum.belde taşıyınca bende bel ağrıları başladı.Koltuk altı biraz daha rahat gibi

Alıntı

Şimdiye kadar kullandığım kılıflardan bazıları, genelde tercih ettiğim marka Front Line;

Master's Holsters, Kemer İçi, BHP,
Front Line, Bel / Dış, Kemer İçi, 2.5'' SW Revolver,
Fobus, Bel / Dış , CZ 75

[Resim: resim457v.jpg]

Alıntı

Bel / Arka - Dış - Ters... Melody Hobby

[Resim: resim029.jpg]

sevgiler,

Alıntı

Hangi silah olursa olsun Hep ayni sekilde ve ayni yerde, ic kilif. (Her zaman ayni sekilde olmasi lazim ki panik halinde ic miydi dismiydi, omuzdamiydi arkadamiydi dusunmeyelim dimi.. hehe...) (Bir de silah da hep ayni durumda olacak, namluda bir ve daima hazir) Allahtan belimiz daha cok kalin degil de hala ic kiliflari takabiliyoruz.... hehe...

[Resim: photo.jpg]
[Resim: 1108-209.jpg]
[Resim: 1108-211.jpg]
[Resim: 1108-222.jpg]

Ufaklik pilaj sortu icindir. Onda ic kilif takamiyoruz maalesef...

Alıntı

ya sn. ilksurfer, bişey rica edebilir miyim... bundan sonra siz sadece yazı yazıp, resim göndermezmisiniz lütfen... sanırım forumun 90%'ı da benimle hemfikirdir... bi yerimiz şişecek mazallah... Big Grin şimdiden teşekkürler... Big Grin

sevgiler,

Alıntı

Bunlar da G21 ve G19 yanyana... hehe...
[Resim: photo-74.jpg]
[Resim: photo-75.jpg]

Alıntı

ne kadar anlayışlısınız sn. ilksurfer... çok teşekkürler... Tongue

sevgiler,

Alıntı

Mahsustan yapıyor Big Grin Big Grin Big Grin

Sayın ilksurfer olmasa ciddi bir envanter açığımız olacağı kesin.

Saygılar...

Alıntı

Bende Sn.ilksurfer'in resim göndermesinin yasaklanmasını talep ediyorum Big Grin Ya abicim krize soktun biziSmile
Bizim gibi Bulundur - ma ruhsatı olanların kılıf derdi olmuyor malum.Ben poligona giderken takıp belime gidiyorum.Topu topu 30-40 dk.lık yol.Yalnız bir iç kılıf arıyorum düzgün birşey her poligon dönüşü gömlekler batıyor maalesef Sad

Alıntı

Alıntı: Yazan İlksurfer
Hangi silah olursa olsun...

Tövbe Tövbeee....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi