Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FATİH 13 Yol Hikayesi
Bu tabanca ile 3-4  şarjör atış yapmıştım.

Atış yapmak çok keyifli. Eğer memleketimizde silah almak uzun ve sıkıntılı bir süreç olmasa bugün bir tane alırım.

690 TL gerçekten bu tabancaya göre bedava. 9 mm tabancamın yanında bir tane 7,65 olsun isterdim.

Paylaşımınız için teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
orpeus
Kıymetli forum üyeleri yaptığınız yorumlar ve geri bildirimler oldukça faydalı ve teşekkürü fazlasıyla hak ediyor. Fatih 13 Tisaş'ın ilk göz ağrısı fakat üzerine yapılan incelemelerini maalesef polimer tabancalar kadar karşılaştırmalı ve güncel olarak görmek zor oldu. 11. sayfayı nihayet bitirdim. Sanki bir dost meclisinde oturmuş sohbet edenleri izliyor gibi keyif aldım ve oldukça güzel bilgiler edindim. Araştırmayı ve öğrenmeyi seviyorum Stoeger hevesim hala devam etse de F81 e olan hayranlığım ve ulaşabilir olduğum Fatih 13 ilk silahım olur umarım. Hepinize iyi forumlar dilerim. Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
taarruz, tirendaz, demirci57
Bu sabah Mke İstanbul ile iletişime geçip sitelerinde bulunan Mke seri Fatih-13'ün ellerinde mevcut olup olmadığını sordum, olduğunu söylediler. Bilgilerinize. İyi forumlar.

Alıntı

(19-10-2018, 10:11 AM)tanerzorlu01 demiş ki: Bu sabah Mke İstanbul ile iletişime geçip sitelerinde bulunan Mke seri Fatih-13'ün ellerinde mevcut olup olmadığını sordum, olduğunu söylediler. Bilgilerinize. İyi forumlar.
Sn taner..
Hala 690 türk lirası fiyat etiketi ile mi ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01
(20-10-2018, 09:29 PM)Gardiyan48 demiş ki:
(19-10-2018, 10:11 AM)tanerzorlu01 demiş ki: Bu sabah Mke İstanbul ile iletişime geçip sitelerinde bulunan Mke seri Fatih-13'ün ellerinde mevcut olup olmadığını sordum, olduğunu söylediler. Bilgilerinize. İyi forumlar.
Sn taner..
Hala 690 türk lirası fiyat etiketi ile mi ?
Sn Gardiyan48; 
Mke tarafından satılan fatih 13 model tabanca 7.65 mühimmat kullanmaktadır. 
Tisaş tarafından satışta olan fatih 13 model tabanca 380 acp mühimmat kullanmaktadır.
Mke sitesinde 690 tl olarak görülen 7.65 fatih 13 elimizde var dediler. İyi forumlar dilerim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gardiyan48
Sn tanerzorlu01,
fatih 13 (7,65 mm) ve stoeger 8000 f (9 mm) silahlarının her ikisine de sahip bir kullanıcıyım. Silah alırken benim için en önemli kriterler mekanik güvenilirlik, taşıma ergonomisi ve ekonomiydi. Şimdi biri çıkıp bu silahlar arasında bir tercih yapmam gerektiğini söylese iki silahımı da sevdiğim için çok üzülürdüm. Günün sonunda ise tercihim stoeger olurdu. Neden diye soracak olursanız; daha kolay erişilebilir mühimmat, daha durdurucu çap, daha iyi işçilik derdim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ducak, tanerzorlu01
Sn. Dr.Vatan kıymetli geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Önüme serili 100 tabanca olsa inanın bende bu ikisini sizin de dediğiniz gibi gün sonunda Stoeger seçerdim. Araştırmalarım, okumalarım devam ederken Stoeger'e gelen zam, 2.el arayışı sonunda bütçeme uygun stoeger bulamamam beni diğer bir hevesim olan Fatih-13'e yöneltti. İki tabancanızın fotoğraflarını görmekten mutluluk duyacağımı belirtmek isterim. Keyifli forumlar dilerim, saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Dr.Vatan

[Resim: 20181024-195238.jpg]

[Resim: 20181024-195143.jpg]

[Resim: 20181024-195437.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01, efe1753, yyildiz, hunter 12, Ketum, XXAHMETXX, wubıh, 1905sss, PersonalDefence, ducak, defender45acp, demirci57
Sn. Dr Vatan ilginize çok teşekkür ederim. Stoeger resmi sayfasına yakışacak güzellikte bir tabancanız var. Hakkını veriyorsunuz, bende sahibi olacağım günü görürüm kazası belasız inşallah. Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Dr.Vatan
Sn.tanertozlu01, inşallah gönlünüze göre olur. Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tanerzorlu01

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi