Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FATİH 13 Yol Hikayesi
Syn Lupus
Fatih 13 için yapmış olduğunuz bilgi ve anlatımlarınız için çok teşekkür ederim.Bir adet H&K P30L , Bir adet te doğa yürüyüşlerinde taşıdığım ZİGANA T Kullanıyorum.
H&K P30L ye kıyamadığım için Zigana T yi dağa taşa yani anlıyacağınız her yere götürüyorum.Tabi haliyle Dağ tırmanışlarında 1 kg dan fazla tabanca ağırlığı birazcık bende bel ağrısı yapıyor.Onun için bu ara bir adet 7.65 mm bir tabanca almaya karar verdim.Belgeleri hazırladım MKE den sıfır almaya karar verdim.11 Nisan tarihinde nasipse alıcam.Yorumlara göre Fatih 13 almayı düşünüyorum ama içimden bir ses Beretta 81 FS yide düşün diyor.Doğrusu 7.65mm tabancaya çok ta bir para vermek istemiyorum.
Buna göre siz ve diğer silahsever arkadaşlarıma sorsam, Acaba sizler 4200 TL gibi bir para verip beretta mı alırsınız yoksa 690 TL verip Fatih 13 mü alırdınız.(Tabi sadece bazen 2-3 gün süren doğa yürüyüşlerinde hafta sonu taşıyacağım.)
Forumdaki tüm arkadaşlarıma saygılarımı sunarım.

Alıntı

Harç ödemiyorsanız ithal bir polimer alınız sn. mehgun44.Glock veya Hs. Doğa yürüyüşünde yanınızda en azından 9x19 mm olur.

Alıntı

'Buna göre siz ve diğer silahsever arkadaşlarıma sorsam, Acaba sizler 4200 TL gibi bir para verip beretta mı alırsınız yoksa 690 TL verip Fatih 13 mü alırdınız.(Tabi sadece bazen 2-3 gün süren doğa yürüyüşlerinde hafta sonu taşıyacağım.)'

Şahsi kanaatim yukarıdaki ifadenize göre kesinlikle Fatih 13 olurdu. Üzerine artan para ile (3.500 TL kalır) bir tabanca daha alırdım. Saygılarımla...

Alıntı

(30-03-2014, 06:21 PM)orpeus demiş ki: 'Buna göre siz ve diğer silahsever arkadaşlarıma sorsam, Acaba sizler 4200 TL gibi bir para verip beretta mı alırsınız yoksa 690 TL verip Fatih 13 mü alırdınız.(Tabi sadece bazen 2-3 gün süren doğa yürüyüşlerinde hafta sonu taşıyacağım.)'

Şahsi kanaatim yukarıdaki ifadenize göre kesinlikle Fatih 13 olurdu. Üzerine artan para ile (3.500 TL kalır) bir tabanca daha alırdım. Saygılarımla...

Bende aynı düşüncedeyim. 7.65 olarak fatih 13 düşünüyorum. Aynı silahın 380'nin yaklaşım 1000 tl olmasına da anlam vermiyorum

Alıntı

(30-03-2014, 06:18 PM)nurikilligil demiş ki: Harç ödemiyorsanız ithal bir polimer alınız sn. mehgun44.Glock veya Hs. Doğa yürüyüşünde yanınızda en azından 9x19 mm olur.

Cevabınız için teşekkür ederim, 2 adet 9x19 um var zaten.Ben sıkıntı gördüğüm yerlerde Zigana T yi taşıyorum.Merkez den dağa daha sık çıkıyorum onun için 7.65 mm bir tabanca almaya karar verdim.
tek sıkıntım Syn Lupus un detaylı bir şekilde anlattığı Fatih 13 ü aldığımda neden 3.500._TL fazla verip bir beretta almadım diye üzülmek istemediğimden sizlerin bilgisine ve tecrübesine başvurmak istedim. Saygılarımla

Alıntı

(30-03-2014, 06:21 PM)orpeus demiş ki: 'Buna göre siz ve diğer silahsever arkadaşlarıma sorsam, Acaba sizler 4200 TL gibi bir para verip beretta mı alırsınız yoksa 690 TL verip Fatih 13 mü alırdınız.(Tabi sadece bazen 2-3 gün süren doğa yürüyüşlerinde hafta sonu taşıyacağım.)'

Syn orpeus çok haklısınız,Bende bu Silah ve Bıçak hastalığı olduğu sürece Syn melihağa gibi kolleksiyonu genişleteceğim.Zaten yakında bir tanede Sig Sauer alıp bir kenara koyacağım(ne olur ne olmaz diye Wink )
O yüzden sizin önerinizi dikkate alacağım.
saygılarımla

Alıntı

Arkadaşlar merhaba,
11-04-2014 tarihinde Fatih 13 ü MKE den aldım.Yorumlarıyla beni aydınlatan ve özellikle bu konuyu açan Syn Lupusa ve siz forum arkadaşlarıma çok teşekkür ederim saygılarımla.
[Resim: 10259836_826363797391887_4912493073685732426_n.jpg]

Alıntı

Hayırlı olsun sayın Mehgun44.

Alıntı

Merhabalar. Mke satış sayfasında Tisaş Fatif 13 ile Mke Fatih 13 aradında 280TL fark var. Neden Tisaş markasının altında gözüken daha pahalı, bilginiz var mı acaba?
Saygılar

Alıntı

Sn.tughantelatar,

MKEK adı altında üretilenlerin fiyatları oldukça eski, ayrıca fonlarda bazı küçük farklılar var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi