Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FATİH 13 Yol Hikayesi
Sn. Barut Hakkı ben durduruculuk demeyi tercih ederim, farklı kategorilerde değerlendirebilirsiniz lakin kuru sıkı bir fişeğin muazzam basınçla bile hayati tehlikeye yol açabildiğini unutmamalıyız.

Alıntı

Sn. Ecorotti, tercihler arasına kuru sıkıların da dahil olmasını tavsiye etmiyorsunuz umarım. Rolleyes

Alıntı

Dün bir arkadaşta gördüm ve elime alıp biraz inceledim, silahın kabze genişliği neredeyse benim Beretta 92fs ile aynı dolayısıyla yazın tişört altında dışarıdan belli olmadan taşıma hayalim suya düştü. Tek sıra şarjörlü, ikinci el 7.65'lere bakacağım artık..

Alıntı

sevgili arkadaşlar ve sayın abilerim bugün ,itibarı ile forum sitenize üye oldum ve 2. el satın aldığım FATİH 13 modeli silahı sizlere sormak istiyorum gerci alırken biraz acele ettik ama

Alıntı

Ben silahı 650 TL' ye satın aldım..Ama sonradan öğrendim ki, sıfırı 690 TL imiş...İşte acele etmenin bedeli bu...
Ancak dediklerine göre bu aldığım seri K.K.K. için özel bir namlu ile, özel olarak üretilmiş bir seri imiş, yeni modellerin namluları daha amatörmüş...Var mı acaba böyle bir şey?...

Alıntı

Sayın İzmirfatih13, tipik pazarlamacı edebiyatı ile yanıltıldığınızı düşünüyorum.

Alıntı

Sn.atastrateji,
Eskiden bu tür pazarlamacı ve pazarlama tekniklerine çok kızardım...
Ama zaman içerisinde anladım ki, millet '' özel '' olma hevesi ile inanmak istediğine inanıyor...
İnandığı şeye para verdiğinde de tatmin olup, rahatlıyor...
Anlayacağınız sıkıntı yok...Smile

Alıntı

Pre-frontal korteks tüm bu alışverişin suçlusu üstad, insanlık hali işte Big Grin
http://ageconsearch.umn.edu/bitstream/37...E_WP16.pdf
Saygılarımla.

Edit: Sadece o da değil, insanın rasyonel olmak konusunda çok da iyi olmadığını düşünen kişiler de mevcuttur Big Grin
http://www.idefix.com/kitap/irrasyonel-s...RI3V45CKVN

Alıntı

Zehirli namlusu olan mermi sıyırsa bile anında öldüren de bu silahtır.

Alıntı

Sayın Lupus üstadım, kesinlikle haklısınız. Özel olma hevesiyle art niyetli şahıslardan maddi ve manevi zarar gördüklerinin farkına varırlar umarım. Smile Siz bu tip aldatmaca taktiklerinin kullanıldığı hususunda bizlerden daha çok konuya hakim ve vakıfsınız;tank zırhından yapıldığının, MP5 mermisi attığının , özel üretim olduğunun gibi tipik aldatmaca taktikleriyle milletimiz bir çok kez kandırıldı. Akıl ve sorgulama yeteneği nasip olur milletimize inşallah. Smile Hayali,boş,mantık ve gerçekle çelişen değerlere inanmak milletimize yakışmıyor.Saygı ve sevgilerimle.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi