Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İdefte ki Eksiklikler
Öncelikle İdef fuarının ilk Istanbul macerasını genel olarak başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

Başarılı olmasına rağmek eksikleri diye bir başlık açmış olmama gelince ben silah sistemleriyle de ilgili olmama ragmen hafif silahları daha çok sevdiğimi ve ilgilendiğimi belirtmem gerekecek. İşte eksik noktalar bu meyanday dı.

Fuarda yerli tabanca ve hafifi silah üreticileri nerdeyse tam kadro katılmışlardı. Ancak aynı şeyi yabancı firmalar ve ürünler için söylemek malesef mümkün değil.

Bunlardan en önemlileri olan H&K, Walther, Sig&Sauer, Norinco hemen akla gelenler ancak bir de katılımda bulunup ta sadece tüfek getiren Colt var.

Hs yi övgüyle anmamıza rağmen satandı ve camekan içindeki çok kıymetli tabancaları beni hayal kırıklığına uğrattı. Gerçi biz standa gittiğimizde standa kimse yoktu belki olsaydı incelememize fırsat verirlerdi ama standa kimse olmaması daha da kötü bir durum kanımca.

Bana en ilgili gelen kesinlikle Steyr satandı ve sayın Ethem bey di.

Bu konuda rakipsiz diler. Kendilerine burdan tekrar teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları için.

En iyi hazırlanmış iki stand Colt ve FN nin standıydı. Colt standı tel ve benzeri bir bağlantı olmayan gercek silahlarıyla daha serbest bir deneme ve tutuş şansı sağlasığı için bir adım öndeydi.

Fn ise eşsiz özgün tasarımlarıyla öndeydi. Silahlarını kabloyla baglı olması bir eksi yöndü ve bayaa rahatsız etti. İlk ziyareti yogunluktan ezilme taheikesi gecirdiğimiz için kısa kestik daha sonra tekrar ugradık.

Birde fuar da aradağını bulmak biraz zordu doğrusu aramaya ayırdığım o çok değerli, zamanı silahlara ayırmayı tercih ederdim.

Gene fuar da görevli polis ve sivil memurlar ilgili ve başarılı idiler. Burdan hepsine teşekkür ediyorum

Birdaha ki sefer daha da güzel bir fuar olması dileğiyle...
Saygılar...

Alıntı

ben yerli silah firmalarının tam kadro katılmasını isterdim lakin bence ordaki en görkemli stant sarsılmazındı sadece mke stadında gümüşayı ve asilsanı arsanı inceledim ben bir gümüşay alamaya karar vermiştim fakast satış temsilcisi yoktu olsaydı detaylı göreüşme yapmayı isterdim. fn 5,7 elime almak çok ama çok güzel bir duyguydu tabi glokuda ölmeden bu silahlara dokunmak çok iyi oldu keşke magnum reserach te gelseydi türkiyede ki benim gibi desert sempatizanlarını görünce belki mkeye getirmeyi düşünürlerdi hehehe

Alıntı

sn lastmohikan biraz once sy ethem bey in yanındaydım yeni magazanın tadilat isleriyle ugrasıyordu.forumumuzu begendigini ve roportaj teklifimizi kabul etti

Alıntı

Sn.L@stmohik@n görüşlerinize aynen katılıyorum,Sn.ertug_tamur un belirtiği gibi bazı yerli firmalarımız malesef sadece mke standlarında tanıtımlarını yapmışlar kendileri stand açmamışlardı.Bence hafif silahların bir salonda olmamasıda sağlıklı inceleme ve stand kaçırmama açısından dezavatajdı.Saygılar.

Alıntı

Sayın Wolf bana msn den ulaşabilirsiniz.

Saygılar...

Alıntı

Sn.Ethem bey'e saygılarımı bende yineliyorum.

Ürünlerini gayet güzel bir şekilde sundu ve tanıttı...

Benim aklımda hala o bolt action duruyor... off off... hele bir envantere mantıklı fiyatla giriş müjdesi gelse...

Alıntı

tabiki sy lastmohikan bugunde princess poligona ziyarette bulunduk ve roportaj yaptık.fotografcı arkadas duzenleyince yayınlıyacagım.

Alıntı

Elinize sağlık sayın wolf çok güzel bir çalışma. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Ethem bey i foruma üye olması için ikna edemedik ama belliki forumumuza göz atmış...

Saygılar...

Alıntı

daha 2 roportaj ve fotograflama randevumuz var sy lastmohikan.

Alıntı

hazırladıkca forumumuzda yayınayacagız insallah.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi