Colt 38 Super
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt 38 Super
38 Super mermisi MKE stoklarına girmiş hayırlı uğurlu olsun 38 Colt sahiplerine.

Alıntı

Verdim hemen istikhak dilekçesini bekliyoruz bakalım.........

Alıntı

Sayin atakan fiseklerinizi halen daha alamadiniz mi? Mühimmat bölümüne bir gözatin isterseniz, MKEK e gelen Federal lerin fotograflarini ekledim.

Alıntı

Sn.Atakan,
Gerçekten güzel bir silah edinmişsiniz. Güle güle kullanın.
Sevgiler...

Alıntı

Sayın atakan öncelikle tebrikler harika bir kızınız var benimde hayallerimdeki silahlardan biri bakalım bizede almak nasib olabilecekmi...

Alıntı

Sn.Atakan ve Sn.Evrenay,
Colt Super38 Automatic kaç liraya kadar pahalı değildir?Seri numarası 32*** ile başlayan sürgüsünün sol tarafında kertiklerin hemen önünde bariz bir çiziği olan ve burun kısmı sağ ve sol tarafının boyası silinmiş bir Super38'in alınacağı fiyat sizce ne olmalıdır? Sakıncası yoksa siz ne kadara almıştınız? Saygılar.

Alıntı

Sn. atakan sarsılmaz vardı sizde yanış hatırlamıyorsam..Sattınız galiba.Yeni mercedesiniz pardon colt unuz hayırlı olsun..

Alıntı

Sayın Atakan hayırlı olsun efendim, değerli paylaşımlarınızın devamını heyecanla bekliyorum.

Alıntı

Sn.Forum Üyeleri,
Fotoğraftaki Super38 için istenen fiyat 4000 TL dir.Sizce makul fiyat ne olmalıdır?
[img][Resim: super38.jpg][/img]

[Resim: coltsuper38.jpg]

Alıntı

Sayın bozkurt, sanırım ben bu silahı tanıyorum ve bu silah satıldı.

Bana e.aydin@evrenay.com.tr den ulaşırsanız daha teferruatlı bilgi paylaşımı yapabiliriz.

Fiyat konusuna gelince; alan kişi ne verirse fiyatının o olacağını düşünüyorum.

Fişeği az olan bir silah onu da dikkate almak gerekir.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi