Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt 38 Super
Sn.Atakan gerçekten mermi gibi bir giriş yaptınız forumumuza,hoşgeldiniz.Silahınızı iyi günlerde kullanınız Allah kötüye kullandırtmasın...

Alıntı

Sn.Atakan aramıza hoşgeldiniz.Keyifli paylaşımlar diliyorum.
Silahınız çok temiz ve tamamen orjinal görünüyor.Hayırlı olsun.

Alıntı

Hoşgeldiniz Sn.Atakan,
Allah nice safkanlara sahip olmayı nasip etsin.
Silahınızı güle güle muhafaza edip kullanmanızı diliyorum.
Saygılar,
TT

Alıntı

Hoşgeldiniz sn Atakan.Resimlerde nazar boncuğu göremedim.Benim olsaydı her ihtimale karşı nazar boncuksuz fotosunu çekmezdim.İyi atışlar...

Alıntı

Sayın Atakan harika bir parça ,

Hayalinizin gücü olsa gerek , sonunda kavuştunuz...Bu kavuşma hikayesini ayrıca dinlemek isteriz.
Hoş geldiniz

Alıntı

Merhabalar,
Bugün Sayın Vice ile Maslak Jandarmada benim browning 7,65 in ruhsatını alırken yukarıdaki harika silahın ruhsatını almaya gelen Sayın Atakan ile tanıştık.Benim silahımı inceledi[ orjinal ve çok iyi bakılmış olduğunu söylediSmile ] Silah bilgisi gerçekten üst düzey bir arkadaş, siz bizim forumumuza giriyorsunuzdur dedim ve bildim Smile .
Bu güzel silahı görme ve tutma şansına sahip olduk.
Güle güle kullanması dileğiyle,

Alıntı

Sn. Evrenay ile dün poligonda kurtlarımızı döktük.
Tahminimce 350-400 fişek attık 9 mm ve 38 super.
Evrenay'ın Steyri ile combat ,benim super ile hedef atışları yaptık çok eğlendik.
Ara ara fırsat buldukça tekrarlayalım böyle aksiyonları Sn.Evrenay.
Fırsat bulunca kronograf ile atışlar tekrarlayacağım belki videoda yayınlarım........

Alıntı

Hoşgeldiniz Sn.Atakan silahınız hayırlı uğurlu olsun,özenle ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.Saygılar..

Alıntı

Nazar değmesin enfes birşey. İcraatlarınızın devamını bekliyoruz,hoşgeldiniz

Alıntı

Sayin atakan,

kurt falan kalmadi hepsi döküldü gercekten Smile . Arkadaslar tam celik bir SigSauer 226 ile atis yapmis birisi olarak sunu söyleyebilirim ki bu Colt inanilmaz bir silah. Geri tepmesi sonderece kibar ve dar kabza sayesinde elime cok güzel oturdu. Cok rahat kontrol ediliyor. Benim Steyr Toyota Corolla ise Colt gercek bir Mercedes S sinifi (ki S sinifini 2 seneye yakin kullandim aradaki farki abartmadan yaziyorum, S sinifi bizim patronun Corolla kendi aracimdi yanlis anlasilma olmasin :-) )
Benim Colt .38 Super malesef memlekette beklemek zorunda kaldi. Malum yol izni falan beni gerdi. Ancak sayin Atakan'in Colt u ile arasinda 200 tabanca var yok (seri numaralarini karsilastirinca) o yüzden ayni atis karakteristigine sahip olacagini düsünüyorum.

Bulursaniz hic kacirmayin bir tane edinin derim. Fiyat konusu ise siz silaha ne kiymet bicerseniz sanirim.

Bu arada sayin Atakan'in silah bilgisi gercekten pratik ve teorik olarak üst düzeyde. Kendisinin foruma aktif olarak katilmasini ve tartismalari renklendirmesini ümid ediyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi