Silah Fotolarımız ...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarımız ...
            Big Grin sahip olduğum kesici ve delici aletlerin bakımını yaparkenBig Grin

[Resim: attachment.php?aid=79]

[Resim: attachment.php?aid=83]

[Resim: attachment.php?aid=82]

herkes sahip olduğu silah resimlerini buraya koyabilir...
görmüş oluruz konuşuruz.
ilker bey de geldiği zaman uygun bir yere yeni bir konu başlığı olarak acar bu konuyu.

Cephanelik şahane Sn. Smith. Resimleri buyuk olarak koydum tıklamak zorunda kalmayalım diye, bilgine... Bende birazdan başlarım resim yuklemeye...

Bunlar kesici aletlerim
[Resim: Knives.jpg]
[Resim: IMG_5407.jpg]

Bu benim keleş in ön kapak değişirkenki hali. Yeni raylı sistem ile fener, dürbün vs gibi aksesuar takma imkanı saglanmıs bulunuyor. Gerçi degistirdikten sonra pişman oldum ön nişangahı biraz kapadı ama ne yapalım işte bazen de fener takmak şart oluyor... Allahtan bir tane de klasik modeli var onla daha oynamadım...

[Resim: IMG_5219.jpg]
[Resim: IMG_5235.jpg]
[Resim: IMG_5239.jpg]
[Resim: ArsenalsSASM7s.jpg]
[Resim: armory061.jpg]
[Resim: armory032.jpg]

Bu arada bilmeyen varsa bu silahların Amerikada oldugunu ve Turkıyede yasak olabılecegını bır kere daha belırtırım...

Saygılar

abiler silahlarınız çok güzel allah kaza bela vermesin.inşallah ileride benimde böyle silahlarım olurSmile

ben hala en güzelinin llama olduğunda kararlıyım. şu inceliğe bakarmısınız. sayın smith pek beğenmediğinizi söylemiştiniz ama neden olduğunu hala söylemediniz.

Ben küstüm oynamıyorum

avgokmen38 demiş ki:Ben küstüm oynamıyorum

Sayın Gökmen küsme hemen ya,
baktık olmuyo hileye başvururz, ben göndereyim sana birkaç resim, sen yayınla, biryerde kazara adım falan yazarsa silersin...Big Grin Big Grin Big Grin

yav bende bir mk III var başkada bişey yok. ( resimler ben devir almadan önce çekilmiştir. Fotodaki ruhsat bana ait degildir)
[Resim: attachment.php?aid=84]

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi