Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 3.29 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyaz perdede silah en güzel hangi filmde, hangi sahnelerde kullanılmıştır?
Benim de bayılarak izlediğim, gerek serinin gerekse çizgi romanlardan süper kahraman filmlerine kadar sıkı takipte olan fanatiklerin gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmi olarak tanımladığı, Logan. Övgüyü hakediyor gerçekten.

1.2 SIG-Sauer P226 Sport II
1.3 M1911A1
1.4 Colt Single Action Army
1.5 Smith & Wesson Model 386
2 Submachine Guns
2.1 SIG-Sauer MPX
2.2 Heckler & Koch MP5A3
2.3 Heckler & Koch MP7A1
3 Shotguns
3.1 Remington Model 870
4 Rifles/Carbines
4.1 M4A1
4.2 Heckler & Koch G36C
4.3 CMMG Mutant Mk47
4.4 Ruger Mini-14
5 Machine Guns
5.1 M249-E2
5.2 M240 Machine Gun
6 FN Mk 13 Mod 0 (standalone)

Tabi Deadpool da unutulmamalı.En az Logan kadar iyi.

1 Handguns
1.1 SIG-Sauer P228
1 Handguns
1.1 IWI Desert Eagle Mark XIX
1.2 Beretta 92FS Inox
1.3 Beretta Px4 Storm
1.4 Colt Model 1908 Vest Pocket
1.5 Glock 17
1.6 Heckler & Koch Mark 23
1.7 Smith & Wesson Model 29
1.8 Para-Ordnance P14.45 Limited
1.9 TiSAS Zigana F
2 Submachine Guns
2.1 Heckler & Koch MP5K
2.2 Heckler & Koch UMP45
2.3 Heckler & Koch MP7A1
2.4 IMI Mini Uzi
3 Rifles/Carbines
3.1 FN SCAR-L
3.2 IMI Galil SAR
3.3 IMI Tavor CTAR-21
3.4 IMI Tavor MTAR-21
3.5 Norinco Type 84S-2
3.6 SIG SG 552
3.7 Steyr AUG A1
4 Shotguns
4.1 Remington 870 (Short Barreled)
4.2 UTAS UTS-15
5 Machine Guns
5.1 Daewoo K3
5.2 FN M249 SAW Para
6 Other
6.1 M67 Hand Grenade
6.2 M72 LAW

Deadpool 2 fragmanı da geldi. (Superman ile dalga geçmesi gülmekten öldürür)

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
heisenberg, Gravis_Pro, husrev, PersonalDefence
Big Grin

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, husrev, sagmalı, nsyuksel, sem, serhathilmi, lenduha, hymer, maho07, AsmTR, Sabri, abhaz81, wubıh, GullyFoyle, Red Kit, nutkey, defender45acp

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Murphy, Yasin06, lupus, GullyFoyle, PersonalDefence, xeorx, Karagoz, heisenberg, Porsuk
Blow magnum kurusıkı Big Grin
Yapımcılar kendinden o kadar emin ki, namlu yüzüğüne varana kadar göstermişler. Hep bu ruhsat harçları yüzünden. Big Grin

[Resim: Ads_z2.jpg]

[Resim: Ads_z.jpg]

free photo hosting

Saygılar.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
lenduha, heisenberg, absobon, Gazanfer, Shepherd, LKT
Eski bir hasta hayranı olarak Jean Claude Van Damme ın Zor Hedef /Hard Target filminde oyuncu Philip Kwok tarafından kullanılan Thomson Center Arms Contender modeli .

[Resim: 15550090_1_jpg_v_8_CFE31_EE2_D0_FB80.jpg]

Aslında bu tip kırma tabancaların konusu forumda açılmamış. Yada ben bulamadım.

Aslında gönlümden geçende 410 çap kırma bindirmeli çift namlu tabancadır. Ama melesef yasalarımıza göre mümkün değil.

[Resim: Bond_Arms_Texan_Left.jpg]

Bond arms texan modeli.

Bundaki namlu sistemini üsteki geniş kabzeli Thomson modeline uyarlasalar tam hayalimdeki silah olacak.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
heisenberg, PersonalDefence, GullyFoyle
Tüm film boyunca elinden ve belinden eksik etmemesine rağmen bir defa bile patlamayan Clint Eastwood un 1911 i (Gran Torino)
[Resim: 9Q3kVN.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
iso, GullyFoyle
İran elçiliği yeniden bizlerle. Neden diye sormak mümkün elbet. Geçmişte filmi çekilen bir kaç adet belgeseli çekilen üzerine kitaplar yazılan İran elçiliği...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, m16a2, fbalun
(Dün, 06:42 PM)madenci08 demiş ki: İran elçiliği yeniden bizlerle. Neden diye sormak mümkün elbet. Geçmişte filmi çekilen bir kaç adet belgeseli çekilen üzerine kitaplar yazılan İran elçiliği...

Fuardaki sohbetimizde söylediğim gibi Sn. madenci08, amaç belli. Bu tür filmler, haberler, yazılar artacaktır bu günlerde. Hepsi olacaklara zemin hazırlamak amacı taşıyan algı operasyonunun parçaları. Suriye amaç değil sadece araç, asıl amaç İran. Suriye'nin rolü İran'a kolay kara ulaşımı sağlamak.

Daha yazacak çok şey var da şimdi siyasete girer, o da foruma uymaz. Burada sonlandırayım. Devamını uzun uzun yüzyüze sohbette konuşuruz inşallah.

Sayglar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
madenci08
[Resim: yilmaz_guney_biyik.jpg]

Sayın üyeler.
Eski film artisti Yılmaz Güney'in elindeki tabanca gerçek bir tabancamıdır ? Bir yerde konusu geçti ben olmadığına oyuncak veya çakma olduğuna inanıyorum. CZ 75'in ilk versiyonu falanda dendi ama ben benzetemedim. Siz ne dersiniz ?

Saygılar

Alıntı

Sn.musti267,

Bu tabanca yapma bir silah olup, teknik olarak bir FN 1922 kopyasıdır. Ülkemizde Gürcü ustaların yaptığı bazı örnekleri mevcut olduğu gibi, rahmetli Harun Usta' nın yaptığı birkaç örnek de mevcuttur. Bizzat inceleme şansına sahip olduğum bu tabancalardan iki tanesi EGM İkmal Bakım Dairesi ve Kriminal Dairesi envanterinde mevcut olup, işçilik kaliteleri takdire şayandır, bir tanesi tam otomatik atış kabiliyetine de haizdir.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
fbalun, Sabri

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi