Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyaz perdede silah en güzel hangi filmde, hangi sahnelerde kullanılmıştır?
bi de suyunu çıkaranlar var tabi.desperado gibi Smile

Alıntı

Sayın Lupus bu filmde o kadar çok 1911 sahnesi varki unutmam mümkün değil Smile

Alıntı

iyi kötü çirkin ve o üçlemede pek çok sahne harika.ama özellikle iyi kötü çirkindeki eli wallach'ın silah dükkanında silah kokteyli yaptığı sahne luverfer manyağı yapıyor adamı

Alıntı

sn.melikaga kapıdaki düşman filmi çok güzel bir tercih ilave etmek istediğim bir sahnesi varki o sahne için bile o filim seyredilir...iki bina arasından atlarken kafasından vurulması sahnesi herkese slmlr.

Alıntı

Arkadaşlar dün TV'de bir kanalda '' Güneşin Göz Yaşları '' vardı. Her ne kadar tam bir Amerikan propaganda filmi olsa da, bu filmde SEAL timlerinin kullandığı tüm modern teçhizatı görmek mümkün. Ama en güzeli HK SOCOM 'ların ve bir M4'ün susturularak köye yapılan sızma operasyonu, sanırım benim gibi HK hayranlarını mest etmiştir... Cool

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Guven Guven
lupus demiş ki:HK SOCOM

Teşekkürler Sayın Lupus, filmi izlerken pistol ların ne olduğunu çok merak etmiştim Cool

Alıntı

biraz önce proof of life a baktim.sonlara dogru kamp baskini sahnesi güzeldi.

simdide Waytt Earp basladi. Smile (kevin costner)

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar dün TV'de bir kanalda '' Güneşin Göz Yaşları '' vardı. Her ne kadar tam bir Amerikan propaganda filmi olsa da, bu filmde SEAL timlerinin kullandığı tüm modern teçhizatı görmek mümkün. Ama en güzeli HK SOCOM 'ların ve bir M4'ün susturularak köye yapılan sızma operasyonu, sanırım benim gibi HK hayranlarını mest etmiştir... Cool

Film güzel kurgulanmış tabi saçma yanlarıda çokBig Grinmesela emir komuta zincirine karşı gelmek gibi.Ama belliki profesyonellerle çalışmışlar...

Alıntı

durango demiş ki:
lupus demiş ki:HK SOCOM

Teşekkürler Sayın Lupus, filmi izlerken pistol ların ne olduğunu çok merak etmiştim Cool
Sn.Durango, iki kişide de susturucusuz SIG Sauer P226 vardı.

Alıntı

The Kingdom, ama biraz İslam dünyası eleştirisi taşıyordu.
Ayrıca "Yalanlar Üzerine (Body of Lies)" da güzel silah sahneleri içeriyordu.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi