Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 8 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyaz perdede silah en güzel hangi filmde, hangi sahnelerde kullanılmıştır?
Benim favorim olağan şüpheliler.Hele çift tabanca sahnesi harikaydı.Bulursam eklerim

Alıntı

işte bu, iki tabanca,tek atış Smile

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

'' Heat '',

Banka çıkışı çatışma sahneleri;
M4 Commando ' lar ile araç içi '' drill '' ler, '' reload '' lar, mevzi değiştirmler...

Al Pacino'nun FNC ile, Galil ve Ruger taşıyan Tom Sizemore'u havuz başında alnından vurduğu sahne;
Kurma kolu hareketi ve nişangahlar bile net bir şekilde seçiliyor...

De Niro'nun otelde Star UltraStar'lı Kevin Gage'i P220 ile infaz ettiği sahne;
Asansörde atım yatağı kontrolü, infaz esnasındaki Mozambique Drill...

Al Pacino ve De Niro'nun, havaalanında Colt Officer's vs P220 sahnesi;
Her şeyi mükemmel bir final ve mükemmel bir sahne...

Bence tüm zamanların en iyi polisiye ve ateşli silahlar seyir filmi.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
scarface4086, umrdmr, FatihKafka, Guven Guven
Kesinlikle Heat silahlar ve aksiyon konusunda çok doyurucu bir film. Nefesimi kesti Big Grin

Alıntı

yalnız o banka çıkışını biraz fazla abartmışlar diye de bi yorum vardı.o sahnelerdeki atış yoğunluğuna göre kişibaşına çıkan kovanların ağırlığı bile bi kaç kiloyu buluyor diye bi eleştiri okumuştum Smile

Alıntı

Heat ve birde Leon bence...

Alıntı

dirty harry'de clint eastwood 6" .44 Magnumu ile, kötü adamı beyzbol sahasında omzundan vurdu, adam takla-parende gibi bişey attı ben bayıldım...

Big Grin

Alıntı

Bruce Wilisin bir filmi vardı Şehirden kaçarak küçük bir kasabadaki iki çetenin çekişmesinin tam ortasına düçmüştü. İki tane 45 lik colt 1911 ile etrafı datıyordu Smile

Saygılar...

Alıntı

kendini şanslı hissediyor musun pislik?sence 5 mi oldu 6 mı derken di miBig Grin

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Bence filimden daha enteresan ve gercek olan en iyi shootout, hollywood shootout. internetten aratip izleyebilirsiniz. Boylece Heat'in banka cikisi sahnesinin bir 10 kati mermi atilan bir olay izlemis olursunuz. Shootout ve hollywood olunca cekimler muhtesem. Ozellikle belgeselini bulursaniz inanilmaz. Hele hirsizlarin kendi yaptiklari ve vucutlarini neredeyse komple saran celik yelekleri ve defalarca vurulmalarina ragmen atisa devam etmeleri ve ozelliklede bitis sahneleri inanilmaz...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Guven Guven

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi