Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST HARİKA
Sevgili Radius!
Akdalarms bölümünü incelerseniz son cevapların dr.akdal olarak bittiğini görürsünüz .Tabii başka konularda fırsat bulup paylaşım yapsam iyi ama doğrusu bu ara pek imkanım olmuyor.
Bir gün dünyaya kaptıracak kadar rahata çıkarsak ,beraber kaptıralım Smile.İlginiz için çok teşekkür ederim.
saygılar...

Alıntı

Sevgili Hakan 44!
Henüz şartnamelerden dolayı ihaleye katılamadık.Ama bir firma için ilk itibar kendi asker ve polisine ürün verebilmektir.Dünyanın her yerinde bu böyle.Umarım en kısa zamanda o günleri de hep beraber görürürz.
saygılar..
(Bu arada 200 .mesajı size yazmış oldumSmile)

Alıntı

Arkadaşlar, Sn.dr.akdal ' ın bizzat katılımı ile, bu konu başlıklarında bizzat bir firma yetkilisi ile temas kurarak, tüm sorunlarınızı dile getirip, gerekli cevapları alabiliyorsunuz. Ama ne hikmetse, tüm bu Ghost sahiplerinden, şikayetlerini ilgilendiren konularda bile ne adam gibi feedback, ne de silahın sorunlu bölümleri ile herhangi bir resim alabiliyoruz. Dahası, Sn.dr.akdal bu arkadaşların sorunlarını çözdükten sonra, bunlardan bir tanesi bile, foruma bir tane dahi ekstra mesaj yazmıyorlar.

Foruma paylaşımdan ziyade sadece hak aramak veya fazlaca takip edilmeye başlayan bu ortamı kullanarak firmalara karşı üstü kapalı bir şantaj aracı olarak kullanmaya çalışacak katılımcıları son kez uyarıyoruz. Silahınızdaki mekanik ve işçilik sorunlarını ya isbatları ile beraber adam gibi paylaşın ve sorununuzun giderilmesini müteakiben de adam gibi feed back vermeye devam edin, ya da bu ortamı hiç bir katkıda bulunmadan, sadece kişisel sorunlarınızı halletmek ve amaçlarınıza ulaşmak için kullanmayın, eğer sizler bu konuda yeterli özen ve samimiyeti göstermeyecek olursanız, bundan sonra site yönetimi olarak bizler gerekeni yapacağız. Halihazırdaki konu AKDAL olduğu için mesajımı bunun üzerinden yazdım, ancak bu uyarım tüm firmalar ve ürünleri için geçerlidir.

Saygılarımla.

Alıntı

usta çok haklı dua edelimki karşımızda bir temsilci var başka firmanın temsilcisi var mı yok sayın dr akdalı bu ilgi anlayışı özel mesajlarımla kafasını şişirmeme rağmen hiç bir kötü söz duymadım bence övgüyü çok hak ediyor benim ilk eleştirime öyle güzel cevaplar verdiki altında ezilip kaldım tabiki terbiye çerçevesinde bugün bir av bayisine gidiyorsun ya ya bunun fiyatı ne kadar satın alma belgeni çıkarttınmı sanane bak hemşşerim almayacaksan beni yorma al tüfeği bi tarafına ...... gerçek olaydır eminönünde oldu saygılar

Alıntı

Sevgili Lupus usta!
Özellikle kişisel mailimi vererek bu tür mesajları engellemeye çalışıyorum.Eğer uyarınız dikkate alınmazsa yöneticilerimiz bu tür mesajları hiç yayınlamadan direk benim maile yönlendirsinler.
İradem dışında dahi olsa bu tür mesajlardan dolayı tüm katılımcı arkadaşlardan özür dilerim.
saygılar...

Alıntı

Sevgili Ertug!
Güzel temenni vetakdirleriniz için çok teşekkür ederim.Zaman içinde bayilere kadar bu noktaya geleceğimiz kanaatindeyim.Pazar ve müşteri kalitesi buna zorlayacak ve tabii forum tarzı seviyeli etkinlikler...
saygılar...

Alıntı

Sn.dr.akdal, elbetteki samimi ve paylaşımcı üyelerin sizin aracalığınız ile direk firma ile bağlantı kurup, sorunlarını potansiyel kullanıcıların da görüşlerine açık bir şekilde paylaşmaları çok verimli olmaktadır. En azından potansiyel müşterileriniz, yaşabilecekleri bazı sorunlar ve bunların ihtimali çözümleri hakkında direk birinci elden bilgi sahibi olabileceklerdir.

Ancak benim canımı sıkan konu ise, hepimizin merakla beklediği Ghost bildirimlerine bir türlü ulaşamamızdır. Bundan benim çıkardığım sonuç ise bu arkadaşların sadece kendilerine müslüman olduklarıdır. Bu arkadaşlar silahlarını aldıktan sonra kaç mermi atmıştır? Bu atım adedleri sonucunda yük ve temas noktalarındaki boya ne alemdedir? Temizlik solüsyonları ve boya nasıl geçinmektedir? Namlu kolay temizleniyor mu? Namlu içi ve dışı atışla ne kadar çiziliyor? Atışla beraber tetik yumuşuyor mu? İğne vurmalı sistem kapsül ateşleme de hiç sorun çıkarıyor mu? vs.vs.vs....

Bu konularda, bu site üzerinden yardımcı olduğunuz bir Allah ' ın kulundan bir zerre kadar geri bildirim yazısı ve katkısı alabildik mi? Peki o zaman bizlerin emekleri ve sizin katkılarınızla bu duruma gelen ortamamızı ve konu başlıklarımızı, ama özellikle de sizi, bu kişilere niye kullandıralım ki? Genelde, şikayet mesajlarının dozajının ayarlanması elzemdir. Yani bir tabancanın kullanıcıyı rahatsız eden özelliği forumda paylaşılmalı. Ancak devamında firmanın buna birinci elden cevabı, "Beni firmadan arayın..." şeklinde olmamalı. Sorunun kendisi gibi cevabı da forumda açık bir şekilde yer almalı. Teknik yada psikolojik, fark etmez.

Emin olun bundan sonra bu tür ard niyetli adamlar için gerekeni yapacağız.

Saygılarımla.

Alıntı

Hoca haklı. Bende bana gelen taşlarımı alıyorum bu arada.

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar, Sn.dr.akdal ' ın bizzat katılımı ile, bu konu başlıklarında bizzat bir firma yetkilisi ile temas kurarak, tüm sorunlarınızı dile getirip, gerekli cevapları alabiliyorsunuz. Ama ne hikmetse, tüm bu Ghost sahiplerinden, şikayetlerini ilgilendiren konularda bile ne adam gibi feedback, ne de silahın sorunlu bölümleri ile herhangi bir resim alabiliyoruz. Dahası, Sn.dr.akdal bu arkadaşların sorunlarını çözdükten sonra, bunlardan bir tanesi bile, foruma bir tane dahi ekstra mesaj yazmıyorlar.

Foruma paylaşımdan ziyade sadece hak aramak veya fazlaca takip edilmeye başlayan bu ortamı kullanarak firmalara karşı üstü kapalı bir şantaj aracı olarak kullanmaya çalışacak katılımcıları son kez uyarıyoruz. Silahınızdaki mekanik ve işçilik sorunlarını ya isbatları ile beraber adam gibi paylaşın ve sorununuzun giderilmesini müteakiben de adam gibi feed back vermeye devam edin, ya da bu ortamı hiç bir katkıda bulunmadan, sadece kişisel sorunlarınızı halletmek ve amaçlarınıza ulaşmak için kullanmayın, eğer sizler bu konuda yeterli özen ve samimiyeti göstermeyecek olursanız, bundan sonra site yönetimi olarak bizler gerekeni yapacağız. Halihazırdaki konu AKDAL olduğu için mesajımı bunun üzerinden yazdım, ancak bu uyarım tüm firmalar ve ürünleri için geçerlidir.

Saygılarımla.

+1...
Hadi feedbackleri bir kenara bıraktım, kamuda firmayı suçlayıcı bir eleştiri getirdikten sonra; kendilerine nazikçe cevap yazılıyor...Bu durumda yine kamuda en azından bir teşekkür etmeleri gerek...
En basit insancıl davranış şekli budur...

Alıntı

Eyvallah sevgili hakan 44!
Hepimizin temennisi zaten dünya standartlarında silahların aynı şartlarda sivil veya resmi kullanımının sağlanması değil mi?
Bu temennilerle emek ve katkınız için teşekkür ederim.
saygılar....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi