Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST HARİKA
Arkadaşlar ben yeni aldım ghost tr2 modelini görsellik bir harika ancak boya kısmına biraz daha dikkat edilmeli sanki ankara MKE işi biraz ciddiye almıyor emekli bir asker abimiz var o ilgileniyor yalan yok ancak firmadan kaynaklandığını düşündüğüğm bazı sorunlar var ben e mail atarak gittim taa sivas tan ankaraya elimizde silah yok denildi biraz üsteleyince bir formül bulunup silahımı aldım ben yanımda iki arkadaşımı aldım 550 km yaptım arabamla daha da 3 arkadaşım belgelerini hazırlıyor benim sayemde benim e mail lime cevap bile yazılma gereği görülmedi sanırım üzüldüm.Ama unutulmamalıki biz bu işin pazarıyız yani devletin silahlı unsurları biraz daha üzerimizde durulmalı tabiki şımartılalım değil demek istediğim ama memnun da edilmeliyiz ayrıca silahın boyasıyla iligi bir yetkili bana ulaşırsa sevinirim tşk (AVCI)Aydın beye slm

Alıntı

Şunu demek istedim dünyada tüm silah firmaları hedef kitle olarak polis ve ordu başta olmak üzere silahı rahat taşıyabılen birimler üzerini çalışmka yaparki tanıtımı kolay olsun her yerde her zaman silahlıdır bu insanlar dolayısıyla tanıtıma olan katkıları göz ardı edilemez edilmemelide

Alıntı

En son duydugum ama ne gordum ne de denedım sadece duyumdur yalan olacagını sanmam ama gormeden oyleymıs dıyemem.
Aldıgım bılgıye gore arka arkaya mermı dıkmeden bır sarjor atamıyormus denersenız haber verın serı halde hıc duraksamadan.
Saygılarımla.

Alıntı

ne yaptınız arkadaşlar.yerden yere vurdunuz.duydum,söylediler öyleymiş fln bırakalım bunlarıda elinde olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşsın.yalan yanlış bilgilerle zihnimizi bulandırmayın lütfen...saygılar.

Alıntı

arkadaşlar ben aldım kullandım ve çok memnunum atımı süperrr boş kovanı üstten atıyor ama olsun bir zararı yok yinede dikkat edilmeli göz sakınılmalı iki şarjör sıktım sorun yok dediğim gibi boya biraz sıkıntılı daha dikkatli olunmalı fabrika tabiki

Alıntı

ghostta sanki maddi dünyaya kendini kaptırdı gibime geliyor arkadaşlar.dr akdal uzun bir zamandır aramızda yok sanki.bu yorumlara kendisinden bir açıklama alırız inşallah..saygılar.

Alıntı

sn hakan 44 firmaların ihaleleri zaten kaliteyle yapıldığını sanmıyorum sizde böyle düşünüyorsanız tekrar bu fikrinizi gözden geçirin benim sözlerim tabiki iç piyasadaki parakende satışa idi üstadım bizim fikrimizi kim dikkate alır belki de doğrusu da bu, fikir göreceli bir kavram benim için iyi olan sizin için kötü olabilir ama devlet ihalelerinde esas olan devletin menfaatleri personelinde güvenli kullanımıdır.siz ne işle meşgülsünüz bilmiyorum ama silah sektörü böyle dönüyor dostum saygılar.

Alıntı

sayın meslektaşım AVCI bende ankaraya gidip tr01 den almak istiyorum gitmeden önce bu boya konusu nedir bilgi verirmisin ayrıca araya bilirsen sevinirim

Alıntı

Sevgili Avcı !
Öncelikle paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Tabii ki satış sorunlarımız oluyor.Hatta bazen satamadığımız oluyor.Keşke sn.Radiusun dediği gibi dünyaya kaptımaktan olsaydı Smileaksine krize paçayı kaptırmama derdindeyiz.Zaten kurusıkı yasaklanmasının içpazarı bitirmesiyle oluşan ekonomik krizi atlatamadan dışticareti vuran global kriz geldi.
Tabancada ki boya problemleri dediğimiz galiba namlu üzerinde sürtme izleri idi.Başka varsa sn.Avcı net yazabilirse incelerim.Şu anda olmaması gerekir.Ayrıca şarjörün zor çıkması deniyordu bu da aşıldı.Önümde şu an özel harekattan gelen 20 adet ghost tabancanın test sonuçları var.Sadece bir tabancada bir kez mermi patlatmamış.Bunun dışında tabanca kutusu ile ve şarjör plastiğinde küçük çapak gibi bir iki problem dışında şikayet yok.
Sn.Avcı mail adresime telefon bırakırsa bizzat ilgilenirim.Ayrıca memnuniyet ifadeleri içinde çok teşekkür ederimSmile

Alıntı

Sn.Other!
Bizim forumda özellikle Lupus ustanın çok güzel uyguladığı bir metoda dikkat çekmek isterim.Ne fazla övgü nede delilsiz yergi.sn.Ustamız geçen bir kitap hakkında eleştirilerini yazmıştı ben de sn.bordobere de şaşırdık.Bu kadar hassasiyeti görünce kitap çıkmadan tashih için (eğer ustamızda kabul ederse )bir kerede onun okumasını rica edelim dedik.
Bu olayı anlatmamın sebebi duyumlardan daha ziyade somut veriler üzerinde konuşabilmemize zemin hazırlamaktı.
Bana göre tenkit etmek bile bir ilgi ve emektir.Onun için ayrıca size teşekkür ederim....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi