Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Custom Zig 1911
turan tactical demiş ki:Sn.Gürler ile geçtiğimiz haftalarda Sn.Bünyamin ustayı ziyarette iken tanıştık, kendisi Tisaş firmasının P.C kodu ile kabza konturu traşlanmış ve modern nişangah ve emniyet manevelaları bulunan bir 1911 klonu satacağından bahsetti.
Umarım bu haber en azından kabza kontörü için geçerli olur da 1911 severler alıp kullanabilir.
Saygılar,TT
Aslında sözlerim sadece yorumdu ama sayın Turan Tactical ' ın hakkı var çünkü ustamızın dükkanında bizlerden başka 855 kişi daha vardı ve Smile herkes hep bir ağızdan konuşuyordu dolayısı ile benimki daha çok bir yorum nedenine gelince TİSAŞ yeni çıkaracağı silahların teknik bilgilerini vermiş ancak fotoğraflar olmayınca siz başlıyorsunuz ölçülerden,isimlerden ve harf kodlarından yola çıkarak yorumlamaya . Şimdi bu PC isimli 1911 klonu ölçülerine bakarsak compact değil ya bu silah '' kompensator '' lü Big Grin çıkacak ya da bizim daha önce görmediğimiz özgün bir model olacak . Ama ne olura olsun herhalde kabze boyutları konusunda TİSAŞ haklı olarak aldığı eleştirilerden sonra herhalde bu ölçüleri düzeltecektir kanısındayım.....Bu arada sayın TT biz Sayın WildEagle la bir ara poligon da buluşarak düşman çatlatma kararı almış bulunuyoruz Big GrinBig GrinBig Grin ve bunuda fotoğraflarla belgelemeye karar verdik sizide aramızda görürsek faydalı bir zirve olacağı kanısındayım saygılar....

Alıntı

Sayın Gürler,
Bir de Girsan'ın MC 1911 i var söylentilerde. Bu konuda bilginiz varsa lütfen paylaşır mısınız.
Bu arada sizin 1911 in menevişli halini henüz göremedik, lütfedip paylaşır mısınız.
Saygılar.
Osman

http://img297.imageshack.us/img297/9876/imgng.jpg

Alıntı

ORTAÇ demiş ki:Sayın Gürler,
Bir de Girsan'ın MC 1911 i var söylentilerde. Bu konuda bilginiz varsa lütfen paylaşır mısınız.
Bu arada sizin 1911 in menevişli halini henüz göremedik, lütfedip paylaşır mısınız.
Saygılar.
Osman

http://img297.imageshack.us/img297/9876/imgng.jpg
Sayın Ortaç öncelikle merhaba uzun zamandır görüşemedik umarım iyisinizdir .Sayın Wildeagle da dün yazmış sağolsun en kısa zamanda paylaşacağım resimleri, GİRSAN 1911 ' e gelince dün poligondaydım ve GİRSAN ' ın vitrinine de baktım ancak silah henüz sadece resimlerde dolayısı ile resimden gördüğümüz kadarıyla da ne kadar sağlıklı yorumlar yapabiliriz ortada ama tetik açıları ve dış hatları benim içime sinmedi diyebilirim umarım bizim ZİG' de yaşadıklarımızı bu silah çıkınca alıcıları yaşamaz henüz silah üzerindeki çalışmaların bittiğini sanmıyorum ama önümüzdeki hafta MKEK' ye gidip ayrıntılı bir bigi alıp bu konuyu paylaşmak istiyorum saygılar...

Alıntı

kovan35 demiş ki:
Sn. Lupus, Sn. Ekeke sabırtaşı ne zaman çatlar bilinmez ama, ya sabır deyip muradımıza ermeyi bekliyoruz işte. Allahtan diğer bebekler varda elimizde, gerildikçe arada barut koklayıp Vatan Sağolsun diyebiliyoruz. Smile

[Resim: z2.jpg]
[Resim: z1.jpg]

Sn. Evrenay Eskişehir topraklarına sizin haberiniz olmadan ayak basmayacağıma emin olabilirsiniz. Kesinlikle de yanimda 45 liğim olacaktır. Boşta olsa kütlesi hala iş görür herhalde. Smile

Sn. Ortaç silahınız hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bir Colt un yerini tutmasada 45 lik fişeğin sesi ve vuruş gücü hazzını duyacağınızdan emin olunuz.

Saygılarımla.

Sayin kovan35, 4 Nisan 2010 tarihinde Eskisehir ekibinin kismi katilimi ile iliniz Kütahya'nin sinirlarina bir akin düzenlemeyi planlamaktayiz. Öncelikli hedefimiz Afyon yolunda sagda kalan bir köyde kontrolü ele gecirmek ve atis yarimasi sonrasinda verilecek bütün ödülleri toplamaktir.

Centilmen akincilar olarak bu taarruzdan sizi haberdar etmek ve gerekli gördügünüz tedbirleri gecikmeden almanizi, hos ise yaramayak ama :-), istedik.

Saygilar.

Alıntı

Merhaba form üyeleri... Öncelikle formu kullanmayı bilmiyorum, bu yüzden kusura bakmayın.

Ben de bir ZIG 1911 sahibiyim ve modifiye etmek istiyorum. Bir tane kompansatör, bir tane uzun icra yayı kılavuz mili, bir tanede kabza uzatma aparatı almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Alıntı

İyi geceler.Konu açamadıgım için buraya yazıyorum.Bende çift kademeli icra mili arıyorum.brownells ten sipariş vericektim ama artık parça yollamıyolarmış heralde.Türkiye de bu parçaları bulabilecegim bir dükkan varmı ?

Alıntı

(30-01-2017, 03:56 AM)taktikalkurt demiş ki: İyi geceler.Konu açamadıgım için buraya yazıyorum.Bende çift kademeli icra mili arıyorum.brownells ten sipariş vericektim ama artık parça yollamıyolarmış heralde.Türkiye de bu parçaları bulabilecegim bir dükkan varmı ?

Sayın Taktikalkurt,
Bende brownells den sipariş verme aşamasındayım parça yollamayan brownells mi yoksa gümrükte mi sıkıntı çıkıyor bilgi verirseniz sevinirim 
Teşekkürler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi