Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Custom Zig 1911
pardon yanlış yazmışım hiçbiryerini değiştitmeyi düşünmediğimi demek istedim...
saygılar.

Alıntı

kovan hayırlı atışlar inşallah seni hiç üzmez bide kaplama yaptır ona 10 da 10 olur valla

Alıntı

ikinci resimde kabze altında bir halka gözüküyor o halknın amacı nedir? traşlansa bir sorun olurmu? eski silahlarda da var bir türlü anlam veremedim
saygılar

Alıntı

Sn.Yörük Bey' i o halka '' Lanyard Loop '' yani kordon halkasıdır. Askeri amaçlı olarak üretilmiş silahlarda, buraya takılan uzun bir kordon vasıtası ile silahın arazide kaybolmasını engellemek amaçlanmıştır.

Bunu kazımak yerine, bu halkadan içermeyen bir horoz yayı muhafazası takılabilir.

Alıntı

teşekkür ederim sayın lupus.

Alıntı

sayın kovan 35 silahınız hayırlı olsun çok güzel bundan bir tanede bende var arzu ederseniz custom parçalarda size yardımcı olabilirim. saygılar

Alıntı

sn gürler hoşgeldiniz
silahınızın resimlerini paylaşırsanız mutlu oluruz

Alıntı

gürler abi senin kini resimlerini koyda tisaş zigana m1912 görsünler senin ki artık ben 1912 diyorum

Alıntı

Shy 
SmileSmile
nutkey demiş ki:sn gürler hoşgeldiniz
silahınızın resimlerini paylaşırsanız mutlu oluruz

sayın nutkey ben foruma ekleme yapmayı bilmiyorum içten de silahımın resimleri var zig m1911 kompensatör rumuzuylz yayınlanıyor orada görebilirsiniz yada resim nasıl ekleniyor bana yardımcı olursanız sevinirim ayrıca içen de poligon videolarımda var ama ne yazıkki ben bilgisayar özürlüyüm

Alıntı

ertug_tamur demiş ki:gürler abi senin kini resimlerini koyda tisaş zigana m1912 görsünler senin ki artık ben 1912 diyorum

sayın ertug tamur valla bi eklemeyi başarabilsem yapıcamda nerde bende o bilgisayar bilgisi

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi