Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EAW Shevenk (Pivot) ayak montajı
Hele hele silah fabrikalarında çalışan usta lakaplı kabzımallardan bu konularda aldığım cevaplardan sonra...Smile

30 dakka Smile

Alıntı

ansamselcuk demiş ki:Sayın xlcod3r Ahmet beyi söleme nedenim EAW getiren ve satan kişi olması...
Hem satıp hemde sanat yapması...

Sn.Ansamselçuk,
Bahsettiğiniz ayakları getirdikten sonra reklam amaçlı olarakmı yapıyor bu bey bu işlemi acaba? Ancak bu işe meraklı ve yetenekli olduğuda belli.

Bu arada ayaklar sıfırlanıyor yazmışsınız, ayakları konik mastar kullanarakmı sıfırlıyor?

Kullandığınız yivlilerde ayakları takıp, optiği monte ettikten sonra çok büyük bir arıza meydana gelmeden ayakların neden sökülmek istendiğini ise anlayamıyorum. Gerçi benim kullandıklarımda kırlangıç kuyruğu kızak geçme yataklar ve o yataklara uygun ayaklar var. O halde bile senede bir, silahı komple söküp kapsamlı bakım yapacağım zaman ayakları kızaktan ayırıyorum. Optik ayarı bozuluyormu derseniz kontrol için 3 fişek yeterli. Genelde bozulmalar kalitesiz optik kullanıldığında oluşuyor. Sarsıntılardan etkilenen optikler var maalesef.

Swenk dediğiniz ayakları kullanmadım. Ancak sizlerin anlatımlarınız ile tanımak isterim. Sizlere zahmet olmazsa işlem ameliyelerini gösterir bir resimli anlatım hazırlayabilirmisiniz.

Saygılar...

Alıntı

Ahmet BAĞCI çok ünlü bir avcıdır ayrıca Zeiss dürbün ve EAW ayakların Türkiye mümessili ve Türkiye trofe komisyoncusudur...TAFda görevlidir...Yani aşkdır onunki...
Ben resim çekip atabilirim...Birazdan

Alıntı

[Resim: 51782256.jpg]

[Resim: 55795948.jpg]

[Resim: 38568519.jpg]

[Resim: 71246188.jpg]

[Resim: 54631829.jpg]

Bu bilezikler ve ayaklar...Arka kilit sistemi...

Alıntı

rahatlık--sök çıkar

[Resim: 82662850.jpg]

[Resim: 39687993.jpg]

[Resim: 48254270.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi