Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luger P08 Restorasyonu
Sn Goktug,

Sizden iletisim adresi rica etsem acaba abes mi olur.Ozelden atmaya calıstım ancak mesaj atamıyorum.Siz bana bir adres ve iletisim mail'i gonderebilir misiniz lutfen

Alıntı

Göktuğ demiş ki:05326986261

Telefondan ulaşmak isterseniz...

Alıntı

Sn Sandeman,
Tesekkur ederim.

Alıntı

sn goktug ,
sızlere hayırlı ve uzun omurler dılıyorum ...

Alıntı

Sn. hot ice çok teşekür ederim.
Sizlerin de inşallah, silahsever bütün forum üyesi arkadaşlara hayırlı uzun ömür diliyorum.

Alıntı

Sn. Göktuğ,
Böylesine bir değeri tekrar hayata döndürdüğünüz için tebrik ve teşekkür ediyorum, çok ama çok güzel duruyor.

Alıntı

Bu kadar övgüden sonra benim Artillery i de mi menevisletsem acaba ;-) ?

Alıntı

Sn. lupus,

Güle güle kullanın. Meneviş acaba kaynatma nitrat menevişi mi? Baştan bahsettiğiniz pasa göre çok temiz olmuş. Sn. Göktuğ'un da ellerine sağlık.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

alikozanoglu demiş ki:Sn. lupus,

Güle güle kullanın.
Sn.alikozanoğlu, silah benim değil, bir başka silahsevere ait, ancak ortaya güzel bir iş çıktığı için silahsever dostlarla paylaşmak istemiştim.
alikozanoglu demiş ki:Meneviş acaba kaynatma nitrat menevişi mi? Baştan bahsettiğiniz pasa göre çok temiz olmuş. Sn. Göktuğ'un da ellerine sağlık.
Bu silah kaynatma meneviş ile boyandı, ancak Sn.Göktuğ yaklaşık olarak bir haftadır başka bir Luger' in üzerinde çalışıyor. Bu silahı nasip olursa kaynatma meneviş değil, '' rust blue '' yapacak. İlk fırsatta onu da paylaşmayı düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı

Sayin lupus, bu Luger Eskisehirli midir acaba?

Belgian Rust Blue beni de yoldan cikartabilir...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi