Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luger P08 Restorasyonu
Arkadaşlar aşağıda neredeyse artık elden çıkmak üzereyken, üzerinden hatırı sayılır bir miktarda pas ve korozyon temizlendikten sonra, tekrar meneviş yapılmış ve kabza kapakları da temizlenerek tekrar baklava deseni çekilmiş bir 1917 Erfurt yapımı bir P08 görüyorsunuz. Silah mekanik olarak mükemmel bir durumda, sadece kendi şarjörü bozuk, bir başka yedek şarjörle gayet mükemmel çalışıyor.

[Resim: resim292.jpg]

[Resim: resim291m.jpg]

[Resim: resim294o.jpg]

[Resim: resim303b.jpg]

[Resim: resim304m.jpg]

[Resim: resim299.jpg]

[Resim: resim301.jpg]

Alıntı

Üzerindeki sanayi kodları pırıl pırıl.
Sn. Göktuğ'un ellerine sağlık.

Saygılar

Alıntı

Maşallah Sn Lupus,

Sn Göktuğ u tebrik ediyorum. Gerçekten meneviş çok güzel gözüküyor...
Ayrıca 4-5 inci fotoğraflar da fotoğraf açısından ayrıca güzel olmuş..
Hp lere yapılabilecek menevişlerde gözümün önünden geçmeye başladı şimdi...Big Grin

Sevgiler

Alıntı

İçinde böyle bir parça olmayan koleksiyona koleksiyon denir mi?
Ben de kabzasını daha zarif, namlusunu daha uzun gösteren birinci fotoğrafı fotoğraf koleksiyonuma koydum.

Alıntı

Ellerinize saglik sn. Goktug Usta, demekki silah ve parcalarimizi gonul rahatligi ile teslim edebilecegimiz ustamizda gayet Bizim gibi online olabiliyormus.

Tesekkurler sn. Lupus ustam.

Alıntı

Çok güzel.maharetli ellerde yeniden hayat bulmuş...

Alıntı

Silah o kadar güzel ki, hiç altın tetik vs ihtiyacı bile yokmuş, ya da bu renk ile daha açık, normal bir kahve kabza kapakları gidermiş.
Eski halinin fotoğrafı yok ama baklava da çok güzel çekilmiş, yapan kişi sanatını konuşturmuş, eline sağlık...

Alıntı

baris demiş ki:Eski halinin fotoğrafı yok ama baklava da çok güzel çekilmiş, yapan kişi sanatını konuşturmuş, eline sağlık...
Sn.barış, asıl bunları yapan ustanın babasının yaptığı işlerden birisini görmenizi çok isterdim. Cool

Alıntı

Belki bir gün denk gelir birlikte bakma imkanımız olur Sn. Lupus, yılda birçok kez Türkiye'ye geliyorum.

Alıntı

ustam konuşturmuşsun maharetini...

gerçekten harika bir işçilik...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi