Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 5906 Sahra Sökümü
sy lupus keske bu bilgileri seneler önce vermis olsaydiniz.Smile
bu kadarini ögrenene kadar parmaklarimizdan cok deri parcacilari hatira biraktik.

Alıntı

çok ama çok güzel bir yazı olmuş smith wessonun mühendilseri bile böyle güzel açıklayıcı yazamazlardı dandik karton kutunun içine yerleştirilmiş 5,000 dolarlık bir silah içinde kullanım klavuzu bile yok dandik 50 liralık kurusıkılarda bile plastik kutu var ki zaten bende kursıkı kutusunda muhafaza ediyorum. üstada çok teşekkür ediyorum bu silahın kullancısı bolca mevcut

Alıntı

Sn.ertuğ_tamur, SW kutusu karton dahi olsa, içerisinden kesinlikle kullanım kılavuzu, garanti belgesi, SW müşteri anketi, silahın sarılı olduğu SW logolu kahverengi yağlımsı bir his veren kağıt, bazılarından da NRA silah güvenliği uyarı föyü çıkması lazım. 4506 AS silahım ikinci el olmasına rağmen mavi plastik kutuda idi ve yukarıda saydığım tüm yazılı evrakla beraberdi. Ancak bazı ikinci el silahlarda bu evraklar kaybedilmş olabiliyor. Halbuki yabancı silahların kullanım kılavuzlarında bunların muhafaza edilerek, bir sonraki sahibine mutlaka aktarılması konusunda da uyarılar oluyor. Ancak bizim memlekette silahların kutuları bile kalmadığı için, evraklar önemsiz bir ayrıntı durumuna düşüyor. Gerçi bu kutuların ve evrakların çoğunu da adına silahçı denen dolandırıcılar çalıyor, orası ayrı bir konu, ama silah sahipleri de bu konularda maalesef yeterli hassasiyeti göstermiyorlar.

Alıntı

mke ye 92-93 de gelen partidekilerde hem kutusu hemde sy Lupusun bahsettigi evraklar vardi.babamin tabancasinin kagitlari hala duruyor.

Alıntı

elinize sağlık sn lupus.çok faydalı bilgiler.

Alıntı

Değerli Arkadaşlar,

S&W 5906 modelinin kabza kapağını nasıl sökebilirim? Saygılar...

Teşekkür ederim, hallettim...

Alıntı

Tek yapmanız gereken şey, kabza tabanındaki sabitleme pimini sökmektir. Bu pim simetrik ve çift taraflı olup, sağdan veya soldan çıkarılabilir. Pim çıktıktan sonra kabza zaten yerinden bir miktar oynayacaktır, müteakiben herhangi bir yeri zorlamadan, gövdede kabza içerisine oturan parçalardan kabzayı kurtararak alın. Acele etmezseniz, sabırlı ve yumuşak hareketlerle kabzayı manüpüle ederseniz, o zaten size yolu gösterecektir.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus,

Çok teşekkür ederim. Zira en zor ve akılda kalıcı yöntemle deneyip yanılarak söküp-takmayı başardım. Allah'a şükür bir kayıp vermedik. Smile Saygılar...

Alıntı

Alıntı

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi