Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heckler & Koch P7
P7...Fiyat...İmaj...Talep...Tercih...

Bu kelimeler bana hep merhum Sani Konukoğlu' nun bağ makasını görünce korumalara tahsis ettirmesini hatırlatır... Smile

Bu vesile ile bir müddet önce başka bir konuda P 225 ile ilgili yazdığım mesajı paylaşmak isterim;

(14-10-2015, 06:43 AM)lupus demiş ki:
(13-10-2015, 09:26 PM)cos30 demiş ki: Bu arada üstad, bir silah sayfasında 8.000 TL'ye P225 gördüm, bugün ilan verilmiş. Vereni tanımam etmem ama linki isterseniz Rep olarak gönderebilirim.

Fırsat bu fırsat, hazır birileri gaza gelmişken denk getirebilir miyim diye düşünmüştür... Smile

Bu tabanca MKEK' de 3400 küsür dolardan satıldı. Kaç yıl vitrinde beklediğini unuttum, genelde SIG Sauer ithalatının yapılmadığı, vitrinde başka 9x19 mm SIG Sauer modelinin olmadığı dönemlerde alıcı bulabildi.

Bu tür kupon silahlara genelde iki tür müşteri talip olur; 1. Ne istediğini aradığını bilen, ununu elemiş, eleğini asmış silahseverler, 2. Aldığı silahın tam olarak ne olduğunu bilmeden, kısıtlı seçenekler arasından marka bilinirliği yüksek ürün arayanlar.

Bu tür silahları, bilerek tercih eden silahseverler çok özel bir durum olmadıkça silahlarını kolay kolay elden çıkarmazlar. İkinci grup ise bu silaha bağladığı paranın mümkün olan en yüksek miktarını kurtarıp, yüksek fişek kapasitesi olan bir başka markalı modele geçiş yapmak için fırsat kollar. Smile İkinci el piyasasında ise bu tabancaya talip olanlar sadece birinci gruba dahil olan silahseverlerdir ve bunlar ikinci el piyasasında ne tür silahlara, ne düzeyde talep olduğunu, hangi silahın iki günde satılırken, hangi silahın sittin sene satılamayacağını, normalde sittin sene satılamayacak bir silaha ne kadar para verilebileceğini gayet iyi bilen, zamanında çok kazık yemiş, halihazırda kolay kolay yaş tahtaya basmayacak silahseverlerdir.

Hasılı kelam, sıkıntı yok Sn.cos30. Smile

Alıntı

Dunyada sadece alti adet bulunan 45 kalibre P7M7 den biri:
[Resim: 23260911499_366cd43f63_z.jpg]

Alıntı

Gri Oda' dan mı Sn.İlksurfer?

Alıntı

Muhtemelen efendim, silah fotosu HK'nin instagram sayfasindan.

Alıntı

H&K Meeting Room - Gray Room

[Resim: HK_meeting_room_zpsjkqbsfuq.jpg]

Bağ-Bahçe Bölümü Smile
P7 ler
[Resim: HKGray-P7s_zpsghu89jz0.jpg]
Saygılarımla.

Alıntı

Gri oda ne oluyor diye merak etmiştim.Keşke benimde böyle bir odam olsa.

Alıntı

Google'a sordum valla Sn. asuspc, ben de bilmiyordum Smile

Alıntı

Selamlar, saygılar efendim. Ben de bir HK P7M13 sahibi olarak sayenizde birçok şeyi buradan öğreniyorum. Forumda yeni olduğum için ve bilgisayarla aram pek iyi olmadığı için, sürçi lisan edersem affola. Teşekkürler...

Alıntı

Sayın Gederah,

öncelikle, P7 kardeşliğine hoş geldiniz.

Ben de bir Heckler und Koch P7M13 tabancaya, işbu tabancağa ait 22 adet şarjöre, 13 adet kılıfa ve fişek basma aparatına kadar muhtelif aksesuvarlarına sahibim.

Benim tabancamın ve avanesinin bir kısım fotoğraflarına forumun her yerinde tesadüf edebilirsiniz.

Bunlara kah bana altın kazandırdığı (altın derken altın rengine boyanmış teneke madalyadan bahsetmiyorum, küçük kuyumcu altını Wink ) yarışmalarda, kah sabaha kadar detaylı temizlikten sonra toplamaya çalışırken, kah kırım yaşamışken denkgelebilirsiniz.

Sizin için sakıncası yoksa tabancanızın fotoğraflarını bizlerle paylaşabilir misiniz?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi