Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heckler & Koch P7
tahmin ettiğim gibi bizimkiler biraz fazla şişiriyor

Alıntı

Merhaba.

Konuyu başlatan arkadaş bu alet için makina demiş. Ama bence yetmez. Bence bu "makina" tabancanın İsveç saati ...

Bir defa kullandım. Öncelikle kabze benim gibi geniş ve uzun eli olanlar için pek uygun değil. İlk tuttuğunuzda elinize küçük gelebilir. Orta parmağın açtığı emniyet ise dillere destan. Sıradan atıcıların hepsi yere değil dizlerine çakabilir mermileri.

Eğer huyuna alışırsanız hedeften çıkan merminiz olmaz. Atışı, geri tepmesi, sesi, kullanılan çeliğin kalitesinden kaynaklanan freeze izleri vs vs şiir mübarek şiiir.

Bu makinayla quick shoot la 3 saniye içinde kurup 2 mermi atamayacak sakın buna yaklaşmasın etrafa zarar ....

Alıntı

Sn.Lupus, beni affet Big Grin

[Resim: DSC_0507-1.jpg]

[Resim: p7small.jpg]

[Resim: P7PSPkit.jpg]

Bunu da çok beğendim Big Grin

[Resim: qmwujnw5wivayrxfvlae21tcm4.gif]

Alıntı

Bu ne güzelliktir...

Alıntı

Güzellik deyince...Cool

[Resim: 26714825.jpg]

[Resim: p7b.jpg]

Alıntı

Ne yani bu arızamı yapıyor? Big Grin yoksa arızamı yaptırtıyor?

Alıntı

Adam bundan bi tane yedimi arızaya geciyor Big Grin Big Grin Big Grin

Saygılar...

Alıntı

Bence o güzel kabze kapakları (ve biberonu) ile P7'yi eline alan da, namlunun doğrultulduğu şahıs ta "major malfunction" potansiyeli taşıyor. Smile

Hatta ben de ekran önünden sırf izleyerek aynı arıza lambasını yakıyorum. Smile
Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Kerwane , görebildiğim kadarı ile yukarıdakı silah aslında bir kuru sıkı. Orijinal PSP / P7 ' lerde şarjör mandalının üst sınırı ile gövdedeki yatağı arasında, yukarıdaki gibi bir boşluk olmaz. Ayrıca kovan tahliye penceresinin altında herhangi bir yazı yazmaz. '' Made in Germany '' ibaresi silahın sağ yanında ve kovan tahliye penceresinin altında değil, genelde sol taraftadır. Yukarıdaki silahta sağ yanda olması gereken sanayi kodları da görülmemektedir.

[Resim: 38154068.jpg]

[Resim: hkp71.jpg]

[Resim: 63114658.jpg]

Kabza tabanından şarjörlü PSP lerde dahi orijinal şarjör tabanı düz metaldir. Bazı atıcılar kendileri sonradan polimer tamponlar yapıştırsalar da, silahın orijinalinde yukarıdaki gibi yekpare plastik şarjör tabanı yoktur.

[Resim: 24294909.jpg]

[Resim: 12932615.jpg]

[Resim: p7butt.jpg]

Alıntı

kerwane demiş ki:resimde görülen p7 şuan benim elimde ve bana aittir

Sn. kerwane,
Seri numarasını nasıl okudunuz bu resimden onu anlayamadım

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi