Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT 1911 .38 Super
(12-09-2014, 11:53 AM)ORTAÇ demiş ki: Sayın Evrenay,
Bir dostumda hiç atım yapmamış diyebileceğim durumda bir super .38 var.
Ben gördüm, söktüm,baktım fabrikadan çıktığı gibi.
Altıncıya ne dersiniz?
Saygılar.
Osman

Sayın ORTAÇ,

istemsizce hıssssss diyte bir ses kaçıverdi ağzımdan.

Yılan mı desem timsah mı desem?

Avına en sessizce hangi soğukkanlı hayvan yaklaşıyorsa onu hayal edin, şimdi üzerinize atlıyor! Big Grin Big Grin Big Grin

Sayın harun,

sakın manevra yapmayın. Hem siz ne yapacaksınız .38 Super auto yu falan daha tek atış yapmadığınız Benelli'niz şehrin rutubetli havasında paslanıyor.

Alıntı

(12-09-2014, 11:47 PM)evrenay demiş ki:
(12-09-2014, 11:53 AM)ORTAÇ demiş ki: Sayın Evrenay,
Bir dostumda hiç atım yapmamış diyebileceğim durumda bir super .38 var.
Ben gördüm, söktüm,baktım fabrikadan çıktığı gibi.
Altıncıya ne dersiniz?
Saygılar.
Osman

Sayın ORTAÇ,

istemsizce hıssssss diyte bir ses kaçıverdi ağzımdan.

Yılan mı desem timsah mı desem?

Avına en sessizce hangi soğukkanlı hayvan yaklaşıyorsa onu hayal edin, şimdi üzerinize atlıyor! Big Grin Big Grin Big Grin

Sayın harun,

sakın manevra yapmayın. Hem siz ne yapacaksınız .38 Super auto yu falan daha tek atış yapmadığınız Benelli'niz şehrin rutubetli havasında paslanıyor.

Sn. evrenay

Yazdıklarınızdan anladığımız kadarı ile altıncı .38 Super autonuz hayırlı olsun diyeceğiz Smile

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak arzusunda..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Sayın bayrakalpler,

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ancak o işler keşke o kadar kolay olsa.

Baksanıza beş yılda (2009-2014) ancak beş tane toplayabilmişim.

Alıntı

Şahsen henüz ruhsat işlemlerine başlamış ve ilk silahını almak yolunda olan ben ve benim gibiler için beş yılda beş .38 super auto harika bir yol kat etmek hikayesi sayın evrenay. Hele ki sizin silahlarınız gibi orjinal halleri ile..

Umarım bu beş güzelliğin yanına katılır sayın ortaçın bahsetmiş olduğu orjinal silah.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak arzusunda..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Hartford, Connecticut'daki Colt tarih departmanında da eş, dost, hatırlı tanıdık torpilinin geçtiğini bilmek güzel bir duygu.

Sevdiğim bir ağabeyim için Colt Factory Letter almak istedim. Ancak ismindeki Türkçe karakterlerin değiştirilmesini istemiyordum ve ayrıyetten de çabuk olması gerekiyordu. Tabi oturduğunuz yerden şöyle isterem, böyle isterem dediğiniz zaman cevap bile alamayabiliyorsunuz.

Neyse ki, Colt'tan şimdiye kadar binlerce Dolar lık fabrika mektubu almış arkadaşım devreye girince işler biraz değişti.

Aşağıda göreceğiniz Colt Fabrika Belgesi'nin alınması en iyi ihtimalle bir ay ortalamada ise elli gün sürüyor.

Talepde bulunan iyi müşteri olunca mektup onbeşgünde hem de istediğim gibi Türkçe karakterlerle basılmış olarak hatırlı arkadaşıma ulaştırıldı. Oradan buraya gelmesi standart postayla bir hafta sürdü.

Kendim için aldığım belgede ismimdeki "v" harfini "u" olarak basıp "ı" harfini de "i" olarak yazan Colt History çalışanını da bu vesileyle, sevgiyle, anmak isterim.
Benim mektubumu sormadan basıp gönderirken, bu belgeyi önce PDF olarak gönderip onay istedi.

Kendi Colt'larınız için fabrika belgesi isterseniz artık Türkçe karakter kullanabildiklerini biliyoruz.
Bu vesileyle meraklılarına duyurayım.

[Resim: IMG_4197.jpg]

[Resim: IMG_4198.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi