Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT 1911 .38 Super
Silahlar konusunda görüslerimde israrci olamayacak kadar cahil oldugumu biliyorum, o yüzden dediginiz gibi olsun sayin ekeke.

Alıntı

Bu silahın birebir aynısı bende mevcut.Ordu damgarı vs. aynen var.ilgilenen olursa mesaj atabilir.

Alıntı

Welcome to the club! Sayin deep.

Ayni silahtan sayin atakan da da mevcut. Eger silahinizin fotograflarini burada paylasabilirseniz sevinirim.

Alıntı

Sn. Deep ,
Sizin superin de resimlerini görmek isteriz.İstanbulda iseniz daha yakından bakmak isterim ...

Alıntı

Sayın atakan ve diğer .38 super silah sahipleri. Müjdemi isterim: Az önce MKEK in web sitesinde sördüm .38 Super fişekler tanesi 85 dollar cent ten satışa çıkmış :-) .

Alıntı

sayın evrenay. aynı silahtan bende de var bu silahın piyasa değerini öğrenebilir miyim?

Alıntı

sevgili arkadaşlar
bu silahın aynısı bir süre önce internette satışa çıkmıştı ve sadece 2,250 tl istiyorlardı son fiyat denilerek verilen numarayı aradım ancak silahın satıldığını söylediler linki arıyorum bulunca da paylaşırım inşallah.
ayrıca sayın evrenay çok güzel bir silah almışsınız hayırlı uğurlu olsun. ayrıca yanılmıyorsam mkek ne 38 super mermileri gelmiş listede gözüken olması lazım.

Alıntı

sevgili arkadaşlar
mermilerin fiyatlarının ne kadar olduğunu bilen var mı?

Alıntı

http://www.mkek.gov.tr/foSilahSatis.aspx

38 SUPER AUTO (FEDERAL) TABANCA FISEGI (FMJ-130 GRN) 0,85 $

Alıntı

Sayin ytevl, asagidaki baglantida MKEK e yeni gelen .38 Super fiseklerin fotograflariyla birlikte satis fiyatlari (bayi kari hesaplamasi ile birlikte) bulabilirsiniz.

Ayrica silahinizin fotograflarini görmeyi cok isteriz. Saniyorum sizinle beraber forumda .38 Super sahiplerini sayisi 4 e cikmis oluyor.
- atakan
- evrenay
- deep
- ytevl

Ayrica hangi ilde oldugunuzu belirtirseniz, gecerken ugrayip silahinizi incelemek isterim.
Fiyat konusuna gelince silahin durumuna göre siz ne paha bicerseniz. Son derece kisitli sayida üretildigi icin ABD cikisli sitelerde fiyati 6000 USD den baslayip 36000 USD ye kadar ciksa da bu fiyatlar silahin üretildigi ve bu ülkede ulusal deger tasiyan bir makina icin verilen fiyatlar. Avrupa da 1000 Euro dan fazla edecegini zannetmem.
Basta da belirttigim gibi silahinizin fotograflarini yüklerseniz, silahin durumuna göre, Türkiye sartlarinda, bir fiyat tahmini yapilabilir.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2717

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi