Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R 99
[Resim: 41587182.jpg]

[Resim: 55993156.jpg]

[Resim: 34490832.jpg]

[Resim: 72239694.jpg]

[Resim: 24892530.jpg]

[Resim: 96742982.jpg]

Alıntı

Maginot hattını yardım da geçtim,
Frengin la chasse' nda 98 çattım,
Manurhin yetmezmiş, lüfelver çaktım,
Şarabın üstüne, biramı çektim..

Alıntı

üstad siz demeden ben diyeyim hemen o döküm tetik ve horoz resmen iğrenç olmuş silahtai insan hiç olmazsa siyaha boyar veya meneviş yapar....

ve yine yazılar iğrenç, gerisi iyi gibi duruyor fahat bu silaha kesinlikle ahşap kabze lazım...

Alıntı

melihaga demiş ki:üstad siz demeden ben diyeyim hemen o döküm tetik ve horoz resmen iğrenç olmuş silahtai insan hiç olmazsa siyaha boyar veya meneviş yapar....

ve yine yazılar iğrenç, gerisi iyi gibi duruyor fahat bu silaha kesinlikle ahşap kabze lazım...

En azın S&W'daki gereksiz kilit sistemi yok Big Grin

Alıntı

hotman demiş ki:
melihaga demiş ki:üstad siz demeden ben diyeyim hemen o döküm tetik ve horoz resmen iğrenç olmuş silahtai insan hiç olmazsa siyaha boyar veya meneviş yapar....

En azın S&W'daki gereksiz kilit sistemi yok Big Grin

SW de zaten aynı şekilde yapıyor tetik ve horozu, artık yazılarıda pek farklı değil,

ayrıca dikkat ettimde bu silah SW a aşırı derecede benziyor, SW klonu olabilir diye düşünüyorum...

Alıntı

Walther usa anasayfasında gördüğüm kadarıyla S&W ve Walther 1999 yılında Walther silah ve aksesuarlarını birlikte satma kararı almışlar. R99 bu ortaklığın ürünü olabilir.

Alıntı

Arkadaşlar silah Sn.cengiz'in belirttiği gibi, Walther için Avrupa pazarında satılmak üzere üretilmiş bir SW. Sağ taraftaki '' Marcas Registridas '' vurması da rahatlıkla görülüyor. Aslında PC stilinde üretilmiş, 3'' bir Model 19. Tabii bir de Walther usulü değiştirilebilir kabza sırtı da ekstrası. Cool
Saygılar.

Alıntı

Sn. üstadım neden Frenkçe ürün kodu yapmışlar, av düşkünü Frenk efradını av tabancası gazıyla yivlemek için mi acep?

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Sn. üstadım neden Frenkçe ürün kodu yapmışlar, av düşkünü Frenk efradını av tabancası gazıyla yivlemek için mi acep?

Bence de bu amaçla SW ısmarlanıp, pazarlanmış bir model gibi.
Ama 3'' olmasının beni de cezbettiğini söylemeden edemeyeceğim.
Tabi o abudik gubidik kabza kapağı ilk gidecek şeyler arasında. Big Grin

Alıntı

O kapak deseni da işbirlikçi Walther laylonculuğunun alameti farikası oldu sn. üstadım..

Ha bir de açı kahverengi mürekkep ile nesir edilmiş namlu ucu logo..

P88 den sonrasına paşa kulunuz yüz vermez, bu markada müsaadenizle..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi