Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabanca Atıcılığında Tetik Kontrolü
(04-11-2014, 05:23 PM)Red Kit demiş ki: Sn.KıraçAta,

Ama sizin pençelerinize HK USP yakıştığından CZ klonlarına vücudunuzun verdiği alerjik tepki de olabilir.

Sn. Red Kit,

Yerden, göğe kadar haklısınız. Bir önceki etkinlikte USP ile yaptığım denemede, tüm mermiler hedefleydi. Yoğun gündeminiz arasında bana vakit ayırırsanız, sizinle atış yapmaktan son derecede bahtiyar olacağım. Smile CZ' ye de laf ettirmem bu arada, ki çok kahrımızı çekti. Ancak dediğiniz gibi klon, işi bozuyor.

Saygılar, selamlar...

Ben ilacımı buldum. Angel

[Resim: D3CA6357-736D-452F-AEC7-B12B50870845_zpsh7rq8lbv.jpg]

Alıntı

Videonun teması;

Silah sağa veya sola atmaz, siz atarsınız!...Smile

İyi seyirler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
xlcod3r
Jessie Aplamızdan hesaplı kitaplı izahat...Smile

Alıntı

Biraz daha ayrıntılı, farklı silahlarla tetiği çekerken silaha, dolayısı ile nişan hattına nasıl müdahale ettiğinizi anlatan güzel bir video;

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
PersonalDefence
Müsaadenizle araya girmek istiyorum. Malumunuz, taktik ve eğitim bölümü forumun belki de en az ziyaret edilen kısmı. Bunun yanı sıra paylaşılan bir çok video, fotoğrafta zamanla silinmiş veya bir şekilde yok olmuş, artı olarak dil sıkıntısı var. Evet beden dili, zoraki çeviriler bilmem şu bu derken paylaşımları bir şekilde tamamlamaya, anlamaya çalışıyoruz ama yetmiyor, eksik kalıyor.

Ülkemizde bu konuda eğitim veren bir yer var mı bilmiyorum, varsa da taşrada olma ihtimali düşük. Ben ve benim gibi bir çok kişinin tek bilgi kaynağı bu forum. Sizlerin tecrübeleri ve bilgileriyle bizlerde heybeyi doldurmaya çalışıyoruz. Herkesin kendisine göre bir yoğunluğu var buna rağmen sağ olsunlar Sn.üyelerimiz bilgilerini paylaşmaktan geri kalmıyorlar. Minnettarım/z.

Fazla şey mi istiyorum bilemiyorum ama lütfen videolarla bizleri besleyin. Ama kendi videolarınızla. Sayfalar dolusu yazıları okuyup içinden bilgiler edinip, 1-2 gün sonra neredeydi o yazı diye tekrarlara dönüyorum. Birde onu pratikte oturtmaya çalışıyorum. Şikayetçi değilim okumaktan, yada konulara abone olmaktan yanlış anlaşılmasın. Parmak burada olsun, bacak şöyle dursun şeklinde, tek anlatımlı kısa videoların daha eğitici daha doyurucu daha anlaşılır olacağını düşünüyorum. Belki basit görünebilir, amatörlük gibi anlaşılabilir ya da kolaya kaçma gibi değerlendirilebilir. Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi