Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUBCOMPACT ALMAK İSTİYORUM
MERHABALAR,ANTALYA SICAK VE RUTUBETİNDE YAZIN DA RAHATCA TASIYABILECEGİM BİR TABANCA ALMAK İSTİYORUM.TAVSİYELERİNİZ İCİN SİMDİDEN TSEKKURLER MKE ZVI KEVIN,CZ 92 ,GT 27 GOZUME CARPANLAR .YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Alıntı

Merhaba Sn Efe
Eğer incelemediyseniz , ZVI Kevin modeli için aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim ;
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...php?tid=93

Alıntı

DIGER MODELLERLE ILGILI YORUM YOK GALIBA

Alıntı

SW Bodyguard veya Glock 26 yı incelemenizi tavsiye ederim...

Alıntı

Sn Efe,

Halihazırda olan modellerden Kevin i seçmenizi öneririm. Hem herkesin hem fikir olduğu gibi, "en düşük savunma kalibresinde", hem de boyutları ideal.
Ayrıca atışı da o boyutta bir tabancadan beklenmeyecek derecede rahat...Big Grin

Sevgiler

Alıntı

Subcompact alacak olsam ben de kevine yönelirdim. Yeni gelen partinin şişirilmiş fiyatına rağmen.

Alıntı

Teşekkurler

Alıntı

Glock G26 yada G27 bu sınıfta degerlendirilebilir mi?Kevin ile kiyaslarsak.

Saygilarimla

Alıntı

Sn.EFE , Glock 26' yı bir kaç kez çok yakından inceleme imkanı buldum, ancak maalesef hiç atış yapamadım. Polimer dökümü ve gövdenin sürgü ile uyumları G 19! dan kesinlikle çok daha iyi. Benim baktığım silahlar MKEK'den alınmıştı ve uzatmalı şarjör tabanları da mevcuttu, bu şarjör tabanları ile ele uyumu da oldukça tatminkardı. Mekanik olarak ise icra yayı dışında G19'dan hiç bir farkı yok.

Atış yapmadığım için, silahın özellikle mükerrer atıştaki kararlılığı, kısa gez-arpacık-sürgü hattının isabetliliği ne kadar etkilediği, kısa namlu nedeni ile artacak olan ses blastının atış performansını ne kadar etkilediği konusunda maalesef herhangi bir görüş belirtemeyeceğim. Ancak majör kalibrelerden birisini kullanan subkompakt bir silah almakyı düşünseydim, sanırım ilk tercihlerimden birisi olurdu.

Saygılar.

Alıntı

EFE demiş ki:Glock G26 yada G27 bu sınıfta degerlendirilebilir mi?Kevin ile kiyaslarsak.

Saygilarimla

Sn Efe,
Kevin aşağı yukarı, "ikinci resimde altta gördüğünüz Luger Lcp boyutlarında olup, üstteki de Glock un boyutu...Kısaca kevin sub-kompact tan çok pocket sınıfına giriyor...
Değerlendirme size ait..Big Grin

Sevgiler

[Resim: img3412x.jpg]

[Resim: 2023220270100259265S600x600Q85.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi