Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
steyr m9a1
p 250 mke ye sanıyorum uzun yıllar daha gelmez,önce herşeyin eskisini ellerinde kalanlarını yollar,akabinden yeni çıkan modeller eskidikten sonra ülkemize gelir,dolayısıyla p250 için pek ümitlenmeyin,hk p2000 sol el kullanıcıları için şu aşamada en mantıklı alternatif.

Alıntı

Sol elli atıcılara Allah kolaylık versin ve nacizane önerim bir an önce sağ ele geçmeyi denesinler...

Alıntı

Sağ Sol ikisinde de atabiliyorum. Smile Sola daha hakimim.

Alıntı

Güzel paylaşım.

Alıntı

Sn.Fallout, yeni bir tane Steyr marka tabancam var.
Ben ve guru, tabancayı hemen hemen her şekilde denedik ve hiç bir mekanik problemle karşılaşmadık. Silah her iki şarjörde de, gerek hızlı, gerek ağır, gerekse de double atışta, gayet tatminkar bir performans verdi.
Ama tetiği henüz biraz sert, bu nedenle 25 m de biraz zorlandık, ama tetik yumuşayınca, tahmin ederim bu mesafede de çok sorun yaşamayacağımızı tahmin ediyorum.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Çakaralmaz haberini aldım ama ben guru olmadığı için sizin kadar detaylı bir söküm yapamadım. Smile

Alıntı

Arkadaslar merhaba,

benim de MKEK cikisli bir Steyr M9A1 im var. BU silah hakkindaki tecube ve bilgilerimi baska bir konu basligi altina yazdim: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...4#pid16424

Benim tabancam 2007 model (en aindan ustunde oyle yaziyor). Tirnak (extractor) problemleri ilk uretim modellerinde olan bir sikinti. Yeni modellerde bu sorun giderilmis. En azindan ben oyle biliyorum. Ben simdiye kadar 400 mermiye yakin atis yaptin. Kovan sikismasi veya baska bir problemle karsilasmadim. Takir takir 15 lik sarjoru bosalttigim da oldu. Sorunsuz. Soarjor problemleri de gecmise ait sorunlar. Sikinti yayadan kaynaklaniyor (sayin Lupus un belirttigi gibi). Sarjor tam doluyken sallayin eger bir sikirti sesi geliyorsa o zaman sorun olmasi muhtemel. Yayin degistirilmesi sorunu gideriyor.
Tetik sertligininin zamanla gececegini zannetmiyorum. http://www.steyrclub.com sitesinde tetik mekanizmasini nasil tune edebileceginiz anlatiliyor (cesareti olanlara, mekanizma elinizde kalabilir!).
BUnlarin disinda yasadigim tek sorun, sarjor bittigi zaman surgunun geride kalmamasi oldu. Onun sebebi de benim gibi bir saglagin sol elinin bas parmaginin surgu kilitine dokunmasi. Bu acidan solaklar sansli.

Steryrclub.com adresinde Stery silahlari hakkinda cok ayrintili tecrubelere ulasmak mumkun. Bu arkadaslara gore silahin parcalarinin birbirine alismasi icin 200-400 atis yeterli.

Sayin Steyr sahipleri lutfen baglantigi kaybetmeyelim. http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...4#pid16424 linki altindaki yazimi okuyun.

Sayin moderetorler lutfen biz Steyr sahiplerine ozel bir baslik olusturun. Rahat rahat muhabbet edebilecegimiz bilgi ve tecrubelerimizi paylasabilecegimiz bir yere ihtiyacimiz var!

Alıntı

ben bir aralar tetiği sökmeye bayağı bir cesaretlendim ama sonra maçam yemedi nasıl toparlayabileceğim diye

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi